Yeni Başlayan Biri İçin Kreatin

Konusu 'Yeni Başlayanlar Bölümü' forumundadır ve BilgeKağan tarafından 3 Haziran 2020 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 3 üye.
  1. BilgeKağan

BilgeKağan Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    11
    İlk ve daha genel sorum, yeni başlayanlara fazla supplement önerilmiyor, vücudun supplementleri direkt atığa dönüştüreceği söyleniliyor. Bu kreatin için de geçerli mi?
    İkinci sorum biraz daha özel, kendim için sorduğum bir soru:
    Yeni başladım sayılır, karantina öncesi 2-3 ay gitmiştim, karantina girince devam edemedim.
    Şimdi ise 2 ay daha gideceğim, sonrasında zorunlu olarak 1 aylığına bırakmam, il dışına gitmem gerekiyor.
    Sizce bu önümüzdeki 2 ay için, kreatin alayım mı? Yoksa o 1 aylığına bırakışımın ardından tekrar başladığımda mı kreatin alayım?
    (1 aylık bırakışımda da evde yapabildiğim kadar spor yapacağım. Kas kaybetmemek için)

2. ahmet377

ahmet377 Üye

Beğenileri:
    46
    Ödül Puanları:
    38
    6 aydan aşşağı supplement önermiyorum ben kullandım yeni başladığımda bi faydasını göremedim

3. Despa

Despa Üye

Beğenileri:
    136
    Ödül Puanları:
    53
    Yer:
    Fransa
    Bilinçli kullanmak şartıyla herhangi bir tecrübe aralığında kullanılabilir supplementler ancak kreatin alıp ne yapacaksın pek anlamış değilim ?
    Benim tavsiyem, günlük protein miktarını tamamlamakta zorlanıyorsan ilk önce bilindik markalardan(Hardline,Optimum,Scitec vb) protein tozu al.
    Protein ihtiyacını karşılayabiliyorsan yağ yakmak amacıyla, bol su içmek şartıyla günlük 1 tane kafein tablet kullanabilirsin(spordan 30dk önce alırsın).

Sayfayı Paylaş