Yeni başlayacak arkadaşa tavsiyeler ve öneriler

Konusu 'Yeni Başlayanlar Bölümü' forumundadır ve berky59 tarafından 4 Ekim 2017 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen kişi sayısı 1 user .
  1. berky59

berky59 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    Meslek:
    öğrenci
    Yer:
    rusya
    21 yaşında hayatında hiç spor salonu ortamında spor yapmayan biriyim yurtdışında üniversite okuyorum. 180 boyundayım 62-63 kilo arasında gidip gelen biriyim.son zamanlarda hiçbir arkadaşım yok orta halli bir tipe sahibim fakat hiçbir arkadaşım olmaması ve etrafımdaki kişilerin hiç dikkatini çekmediğini farketmemden dolayı psikolojik olarak bunalıma girdim yalnız ve hiçbir aktivitem olmadığından dolayı.Bütün gün okula gidip eve gelip hiç dışarı çıkmayan biriyim.
    Kendime olan özgüvenimi kaybettiğim için son zamanlarda spor salonuna başlayıp hem belirli şekilli bir vücuda sahip olmak hemde zamanımı geçirebileceğim ve sosyalleşebileceğim bir spor ve aktivite gördüğümden dolayı spor salonuna başlayacağım.sigara içen biriyim hem spora başladığımda sigara illetinden kurtulacağım.hiçbir şekilde kızartılmış ürün yağlı yemekler çikolata vs yemeyen biriyim.
    Yeni başlayacağım ve hiçbir bilgi ve yol yöntem bilmiyorum. bu konuda bilgiye sahip abilerimden ve kardeşlerimden bilgi paylaşımı öneriler bekliyorum her türlü öneriye açığım.
    Amacım hem hayatımı sosyalleştirip zamanımı geçirmek hemde görünüş olarak iyi bir vucüda sahip olup insanların baktığında en azından biraz dikkatini çekmek istiyorum.
    Teşekkürler.

Sayfayı Paylaş