Yeni Başlayacağım. Tecrübelilerden Yorum Bekliyorum.

Konusu 'Yeni Başlayanlar Bölümü' forumundadır ve vinnie_47 tarafından 1 Eylül 2015 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 3 üye.
  1. vinnie_47

vinnie_47 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    11
    Herkese Merhabalar,

Yeni bir düzen oturtmak amacıyla meşguliyetlerimin arasına spor koymayı planlıyorum. Bana yararı olacağını düşünüyorum. İkamet ettiğim yerin yakınlarında bir spor salonu var. Büyük ihtimalle oraya yazılacağım. Fitness a başlamayı düşünüyorum. Bunun hakkında pek bir bilgim yok. Daha önceleri bir sene kadar karma dövüş sanatlarıyla ilgilendim. Pzt. Çarş. ve Cuma günleri derslerimiz oluyordu. Ben bir saat erken gelip bir saat erken çıkarak dersle birlikte toplamda üç saatlik yoğun antrenmanları alışkanlık haline getirmiştim. Şu an bırakalı bir sene kadar oluyor. Fakat vücudum hala çok iyi durumda diyebilirim. Hızlı bir metabolizmam var. İnce yapılı, esnek ama işlevsel bir vücudum olsun istiyorum. Alışma süreci olan bir ay dışında zorlanacağımı düşünmüyorum. Arkadaşlarımdan önerilerini, tecrübeli abilerimden ise nasihatlerini dinlemek beni mutlu eder.

Konuyu açmak için bu kısmı uygun buldum. Umarım bir yanlışım olmamıştır. Şimdiden teşekkür ederim

2. Raskolnikov1

Raskolnikov1 Üye

Beğenileri:
    7
    Ödül Puanları:
    8
    Tam olarak sorunuz nedir anlayamadım?

3. vinnie_47

vinnie_47 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    11
    Bir yeni başlayan olarak bilmem gerekenler nelerdir?
    Belirttiğim vücuda sahip olmak için farklı yollar mı izlemem gerekir?
    Gıda takviyesi vs. kullanmam şart mı?
    Bunlar dışında işime yarayacağını düşündüğünüz önerileriniz neler?

4. Secretsoul

Secretsoul Üye

Beğenileri:
    95
    Ödül Puanları:
    28
    Bence kilo alma ile ilgili ve yeme alışkanlığınızla ilgili sıkıntınız yok ise takviyeyi belli bir kas kütlesi olana kadar düşünmeyin. İlk bir kaç ay tüm kas gruplarını çalıştırıp vücudun alışmasını sağlayın. Çalışırken nefes alış veriş tekniklerini uygulamayı unutmayın ki kalbiniz ve vücudunuz yeni düzene alışsın. Forumda veya spor salonundaki hocalardan yeni başlangıç için program bulursunuz sanırım. Birden çok zorlamayın kendinizi . İlk zamanlar sakatlık riski daha yüksek olur.

Birde sanırım bb dışında bir çalışma yapmanız daha iyi olur. Bb de ileri seviyelerde çeviklik ve ince yapı pek olmuyor. Tecrübeli arkadaşlar tavsiye verir herhalde.

GT-I9500 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Sayfayı Paylaş