Yeni başlayacağım bir kaç sorum var ??

Konusu 'Yeni Başlayanlar Bölümü' forumundadır ve onurzengin9931 tarafından 11 Şubat 2015 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 2 üye.
  1. onurzengin9931

onurzengin9931 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Merhaba ardaşalar 16 yaşındayım 1.76 boyum var baya kiloluyum gogusler sarkik gobek sarkik. Ben yarın başlamayı dusunuyorum fakat bir kaç sorum var
    1-) Diyete tam uyamayabilirim okul felan fazla zararı olurmu
    2-) Yaza kadar doğru duzgun çalışırsam vucudum duzelirmi ?
    3-) yaza kadar çalışıp bırakmayı dusunuyorum bırakınca bi zararını gorurmuyum yeniden kilo felan alırmıyım yeniden sarkma felan olurmu ?
    Arkadaşlar cevaplarınız benim için çok değerli sorularımın cevabını alınca yazılmaya gidiceğim iyi forumlar

2. BLAST

BLAST Üye

Beğenileri:
    114
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    İstanbul
    Şimdi sana "hayır o kadar kısa sürede düzelmez, diyetini bozarsan olmaz, bırakacaksan hiç başlama" dersek spora başlamayacak mısın? Bu işler öyle olmuyor, kısa sürede sonuç alabileceğin bir spor değil vücut geliştirme. Evet bırakınca kilo da alırsın, yağlanırsın da. Zaten birkaç ayda da çok fazla gelişim kaydedemezsin, şurda kalmış 4 ay yaza... Yani ne diyim bilemedim, bu kızların yaz gelirken zayıflamak için bikini diyeti yapması gibi bir şey değil ki... İlla ki işe yarar 4 ay spor yapman ama devam etmeyeceksen anlamı nedir.

3. onurzengin9931

onurzengin9931 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    zaten amacım zayıflamak vucut geliştirmek o kadar onemli değil benim için

Sayfayı Paylaş