Yeni başlanılan pre-workout, acil.

Konusu 'Yeni Başlayanlar Bölümü' forumundadır ve zeuskabadayi1 tarafından 15 Eylül 2017 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 6 üye.
  1. zeuskabadayi1

zeuskabadayi1 Üye

Beğenileri:
    11
    Ödül Puanları:
    8
    Arkadaşlar merhaba,
    Ben pre-workout kullanmaya yeni başladım. Bugün ilk kez kullandım aldığım ürünü. Ürün : Napalm. Kullananların aşırı tavsiyeleri sonucunda aldım. Ve bu tavsiyeler 1-2 kişinin de tavsiyesi değil en az 10-15 kişinin tavsiyesi pre-workoutta bu ürün olunca bunu adım.
    Asıl soruma gelecek olursak, ben günde en az 4-6 kahve tüketen biriyim. Bugün hiç kahve tüketmedim sadece pre-workout ürünü tükettim. Ancak anlatılan etki bende oluşmadı. Karıncılanma, enerji patlaması vesaire oluşmadı gayet önceki idmanlarımı çıkardım. Acaba vücudumun uzun süreli fazla miktarda kafeine alışmış olmasından ve bugun de kahve tüketmediğim için üründeki kafein in günlük ihtiyacımı karşıladığından olabilir mi yoksa ürün fos mu diye de merak ettim endişelendim. Son olarak da ürünü ilk kez açmama rağmen ufak ufak topaklanmalar vardı, bu yoğun mojito aroması olduğu için normal sayılabilir mi ne dersiniz? SKT sine daha 2 yıl var.

Cevaplarınız benim için çok önemli, şimdiden çok teşekkürler :)

2. Bodybuilderone

Bodybuilderone Üye

Beğenileri:
    23
    Ödül Puanları:
    28
    Bence şunu dene: vucut alistigi için kafeine bir etki etmiyodur bu yuzden bi iki hafta kendine zaman tani kahve icme ardindan kullan ama zten yine bir supplement. Etkisi cok buyuk olmicak.

GT-I9190 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

zeuskabadayi1 bunu beğendi.
  3. zeuskabadayi1

zeuskabadayi1 Üye

Beğenileri:
    11
    Ödül Puanları:
    8
    Teşekkür ederim cevabın için. Evet supplementlerde etkiyi hemen beklememek gerekir ancak aynı şey pre-workout ürünler için geçerli değil diye düşünüyorum. Dediğin gibi kahveyi hayatımdan azaltarak çıkarmaya başladım. Acaba bu sürede pre-workout u hiç kullanmamalı mıyım yoksa sadece kahveyi çıkararak pre-workout a devam mı etmeliyim çözemedim.

Peki ya topaklanma? Normal midir aroma içeriği yüzünden

4. Bodybuilderone

Bodybuilderone Üye

Beğenileri:
    23
    Ödül Puanları:
    28
    Topaklanmayi bilemicem. ama bence bi sure ikisinden de uzak dur vucudun unutsun bi. Sonra etkisi gorursun zten ama sert br kahveden farkli olacağını sanmiyorum ;) kolay gelsin.

GT-I9190 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

zeuskabadayi1 bunu beğendi.
  5. zeuskabadayi1

zeuskabadayi1 Üye

Beğenileri:
    11
    Ödül Puanları:
    8
    Teşekkür ederim ilgin için :)

Bilgili olan diğer arkadaşlardan da yorum alabilirsen memnun olurum :)

Bodybuilderone bunu beğendi.
  6. mrthr35

mrthr35 Üye

Beğenileri:
    952
    Ödül Puanları:
    123
    Aşırı bir etki beklemek olmaz bu tarz ürünlerde. Antrenmana konsantre olmanı sağlar içindeki aminoasitler diyetteysen kas kaybetme ihtimalini azaltır . Eğer yorgun oluyorsan gün içersinde biraz yorgunluğunu yok eder ama güç artışı sağlamaz tek başına hiç bir ürün. Abartanlar olabilir tamamen pisikolejik bir etki. Güç artışı istiyorsan sağlam bir beslenme programın olmalı antrenmandan 2 3 saat önce kaliteli karbonhidrat içeren bir yemek yemiş olman gerekir bulk yapıyorsan güç artışı olabilir definasyonda güç artışı çok daha zordur. Antrenman performansına en çok etki eden suplement de kreatindir

7. ulaire

ulaire Üye

Beğenileri:
    1.190
    Ödül Puanları:
    123
    Kreatin için etkisi ispatlanmış ilk supp diye okumuştum ne kadar doğru bilmiyorum.

Moto G (4) cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

8. VelodyBuilder

VelodyBuilder Üye

Beğenileri:
    11
    Ödül Puanları:
    18
    Antrenmanlardan önce doğal doping diye adlandırılan kahvenin, sürekli tüketiminde bu etkisini yitirdiği bilinen bir gerçek, arkadaşların dediği gibi biraz kahveye ve ürüne ara ver.

9. byarif06

byarif06 Üye

Beğenileri:
    50
    Ödül Puanları:
    38
    2 sebebi var ;

1 ; Dedigin gibi cok kahve iciyorsun kafeini kes 1 hafta ve preworkout kullanma , 1 hafta sonunda basla

2 ; ya sabah ac karnina kullancaksin , yada yemegini yedikten 3-4 saat sonra ac karnina kullancan yine , tok karnina kullanma etkisi olmaz.

10. zeuskabadayi1

zeuskabadayi1 Üye

Beğenileri:
    11
    Ödül Puanları:
    8
    Yaklasik 5 gundur 1 kahve bile icmedim, kafein djyetindeyim. Yarin agir bir idmanim var. Yuksek kan sekeri ile birlikte bos mideye urunu yine kahve tuketmeden alacagim. Etkide fark olursa buradan tekrar bildiririm. En azindan ayni durumu yasayan olursa nemağlansin arkadaslar.

11. byarif06

byarif06 Üye

Beğenileri:
    50
    Ödül Puanları:
    38
    zeus ne oldu etki alabildinmi ? :)

Sayfayı Paylaş