Yeni başlamak için tavsiye

Konusu 'Antrenman Günlüğü' forumundadır ve Ketcoo tarafından 13 Haziran 2017 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 3 üye.
  1. Ketcoo

Ketcoo Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    Merhaba ben 16 yaşındayım ve vücudumu geliştirmek istiyorum bunun uzun sürecegini biliyorum pekde pes eden bir insan degilim ama aklımda bazı sorular var öncelikle yeme içme olarak neler yiyecegim ben 1.82 boyunda 61 kilo biriyim spor olarak haftada 3 - 4 kez basketbol oynarım ve bi fitnes salonuna gidersem orda yardımcı olurlarmı bana yemekle alakalı veya neler yapacagımla alakalı bunların yanında bide sormak istedigim protein tozları hakkında hiçbir bilgim yok ve bunların ortalama fiyatı aylık ne kadar olur tekrardan teşekkür ederim

2. Merdonaldo

Merdonaldo Üye

Beğenileri:
    91
    Ödül Puanları:
    28
    Salonda hoca antrenman programı ve beslenme programı verir protein tozunad daha yenisin

3. Ketcoo

Ketcoo Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    16 yaşındayım gitdigimde sıkıntı çıkmaz degilmi bide bana verilicek beslenme programında nasıl şeyler olur ?

4. Merdonaldo

Merdonaldo Üye

Beğenileri:
    91
    Ödül Puanları:
    28
    Yok bii olmaz hedefeine göre söyler hoca

5. bthn ylmz

bthn ylmz Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    Gittiğin spor salonuna bağlı salondaki hoca beslenmeden çok antrenman programı önerir ki bu senin için daha iyi, çünkü beslenme ile ilgili tonlarca bilgi var internette günlük besin değerlerini karşılaman yeterli. Anladığım kadarıyla kilo almak istiyorsun sana önerim
    Günlük en az
    200gr kompleks karbonhidrat
    75-80 gram protein (hayvansal protein olsun)
    60 gram sağlıklı yağlar
    Bu değerleri tamamlayıp antrenmanlarını sıkı tutarsan kısa sürede yüksek kas değeri kazanırsın

Sayfayı Paylaş