Yeni başladım

Konusu 'Yeni Başlayanlar Bölümü' forumundadır ve technique33 tarafından 12 Temmuz 2017 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 2 üye.
  1. technique33

technique33 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    Merhabalar 17 yaşındayım 1.86-1.88 boyundayım. 2 senedir evde kendimce egzersiz ve hareket yapıyorum karın kası bir nevi çıkardım ama yağdan pek gözükmüyor sıkılaştırmam gerek ve bunuda evde yapamıyorum bu yüzden (sadece six-eight pack için değil.) fitnessa başlamak istiyorum yani ilk defa gideceğim ve kuzenim başlıyacağım fitnessa gitmeye başladı ve ordaki hocaların hiçbiri program vermiyormuş ben nasıl çalışacağım ne kadar protein ve karbonhidrat ile besleneceğimin programıda olmıyacak galiba bunu nasıl hallederim Yağ derkende öyle göbekli falanda değilim sadece karın kası belirtmiyecek kadar var 74 kg falan boyuma göre zayıf sayılırım.

2. Tofeo

Tofeo Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    Kilo vermeden yağları kasa çevirmelisin. Ekmeği kesip et sebze fındık badem süt bu tarz beslemelisin. Hiç yoktan ekmeksiz yiyemem diyorsan küçük bir ermege bir öğünü sırdır bence. 15 20 dakika yürüyüş bandinda 2 dakika yürü 2 dakika koş böyle bölerek ışınları ve yağ yapmanı sağla. Hoca program vermiyorsa başka spor merkezine git bence sırf alet kullanmak spora gidilmez programlı istediğin hedefe daha çabuk ulaşirsin benim görüşürüm bunlar tabi.

Sayfayı Paylaş