Yeni Başladım Yardımcı Olursanız Sevinirim

Konusu 'Yeni Başlayanlar Bölümü' forumundadır ve UclerYilmaz tarafından 13 Aralık 2015 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 2 üye.
  1. UclerYilmaz

UclerYilmaz Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    Abilerim, ablalarım hepinize iyi forumlar. Foruma az önce katıldım ve kullanım klavuzunu okudum. Benim açacağım konu ile ilgili birşey bulamadım. Bir yanlışlık yapıyorsam şimdiden özür dilerim.
    Ben geçen sene evde dumbeller ile çalışıyordum, kollarımda gözle görülecek kadar bir gelişme vardı. Fakat araya yaz girdi ve sporu bıraktım. Biraz kilo aldım. Şimdi kendimi tanıtayım;
    Boy: 1.83 cm
    Kilo: 94 kg
    İlk sorum: Önce kilo mu vermeliyim? Yoksa yağlarımı eritip (kaslarımı eritmeden) vücudumu geliştirebilirmiyim?
    İkincisi: Şuan fitness a dair herşeyi unuttum diyebilirim rica etsem bana burada bir program hazırlayabilecek varmı? Hem besin programı hemde antreman programı.
    Üçüncüsü: Şuan elimde 5 kg ve 10kg lık dambıllar var. Başka hangi aletleri almamı önerirsiniz?(Evde yapıcam çünkü ilçemizde spor salonu malesef yok.) Ha birde kum torbasıyla da çalışsam kollarımın genişlemesine faydası olurmu?

Şimdi diyeceksiniz bu spor sabır sporudur hemen herşey bi anda olmaz falan. Gayet farkındayım ve başarıya ulaşmak için sabır da ederim elimden gelen herşeyi de yaparım.

İyi Akşamlar.

Sayfayı Paylaş