Yeni Başladım yardıma ihtiyacım var

Konusu 'Yeni Başlayanlar Bölümü' forumundadır ve deadliveeee tarafından 15 Temmuz 2016 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen kişi sayısı 1 user .
  1. deadliveeee

deadliveeee Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    11
    Merhaba fitnesse başlamış bulunmaktayım ve 4.günüm
    daha önceden barfiks ve şınav çektiğimden pek ağrı ve acı olmadı 4.günümde dahi vücudumda iyi bir değişiklik gördüm. Yalnız sıkıntım zayıf olmam arkadaşlar gürünüşün çok zayıf değil diyor ama yinede kilo alman lazım diyorlar. 62 kiloyum 184 boyundayım 17 yaşındayım ve beslenme programı hakkında bir şey sorucaktım. Günde 3 öğün yiyorum fitnesse başladıktan sonra 3 öğünde de çok çok fazla yemeye başladım günlük 1 kutu 1000ml yarım yağlı süt içiyorum akşam öğününde de genelde pilav olur. Haşlanmış yumurta bende sivilce problemi yapıyor o yüzden yiyemiyorum ama peynir yoğurt günlük tüketiyorum. Haftada 5 gün fitness yapıyorum. Tüm kas gruplarını çalıştırıyorum. Her hafta ağırlık artışıını sağlıyorum. Protein tozu vs kullanmayı hiç düşünmüyorum. Şimdi beslenme aynı şekilde devam ederse gözle görünür bir kilo artışı vücut iyileşmesi olur ben çok şişkin felan kas istemiyorum normal olsun istiyorum önerilerinize eleştirilerinize açığım
    Teşekkürler...

Son düzenleme: 15 Temmuz 2016

Sayfayı Paylaş