Yeni başladım yardım ?

Konusu 'Yeni Başlayanlar Bölümü' forumundadır ve Just4meFunny tarafından 31 Ekim 2012 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 2 üye.
  1. Just4meFunny

Just4meFunny Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Öncelikle selamlar.. ben 18 yaşında 1.83 boyunda 58 kilo biriyim yani görüp görebilceginiz en zayıflardan biriyim.. kollarım 7 yaşındaki çocugun kolları gibi incecik.
    Benim ögrenmek istedigim şeyler var bunlarda bana yardımcı olursanız çok sevinirim.

1) Öncelikle spor salonuna gidemem o yüzden evde çalışmak istiyorum..
    evimde fazla alet yok olanlarda bunlar;

-2x8kg dumbell

- Kapı barfiks demiri

- El yayı

-Atlama ipi

2)Kilo almam gerek cidden bunun için ne yapabilirim.. beslenme programı, protein tozu vb. ?

3) benim kilomun çogu göbegimde sanırım.. göbegim aşırı yağlı bu yağları nasıl yakarım?

2. thetramp

thetramp Özel Üye

Beğenileri:
    2.368
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    Elektrik-elektronik mühendisi
    Yer:
    manisa
    1) imzamda ve forumda tüm vücut dambıll çalışma programları var inceleyebilirsiniz..
    2)kilo almanız için aldığınız kalorinin gün içinde harcadığınızdan fazla olması gibi basit bir hesaba dayalı sistem uygulayabilirsiniz, tabi burada aldığınız kaloriyi yağ, karbonhidrat ağırlıklı yerine protein ağırlıklı olarak seçerseniz yağlanmayı da engelleyebilir sağlıklı şekilde kilo alabilirsiniz
    3)bölgesel yağ yakımı diye bir şey ne yazık ki yoktur, kardiyo antrenmanları ve düşük yağ içeren bir beslenme programı ile genel olarak yağ yakımı yapabilirsiniz..

diğer yandan sorularınızın hepsi nin cevapları forumda mevcuttur öncelikle forum kurallarının başlıklarla ilgili kısmını okumanızı ve genel olarak bir bilgi edinebilmek amacıyla bir müddet forumda gezinmenizi size tavsiye edebilirim..

1 kişi bunu beğeniyor.

Sayfayı Paylaş