Yeni Başladım yardım...

Konusu 'Yeni Başlayanlar Bölümü' forumundadır ve quaresma34 tarafından 5 Haziran 2011 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 3 üye.
  1. quaresma34

quaresma34 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    merhaba 2 haftadır salona gidiyorum.boyum 1.70 kilom 85 ben hem kas yapmak hemde yağlarımı yakmak için gidiyorum.haftada 5 gün gidiyorum. progrmda göğüs açış(10*3)-göğüs press (3*10)-omuz açış(3*10)omuz press(3*10)kanat lat(3*10) ayakta pazu (3*10) ve 15 dk bisiklete biniyorum ve yaklaşık 40 mekik çekiyorum.çok yediğim kola ve cipsi yemeği kesdim bnun harıcınde diyet yapmıyorum. yağları yakmak ve vücut dakı değişimi ne kadr sürede alırım ??

2. kingdoom

kingdoom Üye

Beğenileri:
    5
    Ödül Puanları:
    18
    programın için;

yaşın kaç ? kaç kilo ile çalışıyorsun ?
    normalde agırlıgın hafifse 4 x 15 veya 3 x 20 yapmalısın yağ yakımı için. ancak sen haftada 5 gün gidiyormussun hergun yaparsan ağrı fazla olabilir onun için pek bişe diyemeyecegım. ağır çalışıyorsan ilk ay için bu yaptıgın ideal. programına 30 dk koşu da ekle mutlaka.
    çok yorulursan hızı düşür yürü biraz sonra koşmaya devam et ama sakın durma.
    programına twist ekle. 40 mekik çok az 30 tane ard arda cekebiliyorsan 4x30 yap. yada yada 5x25 nasıl yapabiliyorsan ona göre azalt veya arttır.

zayıflama konusunda;

eger zayıflamak istiyorsan mutlaka diyet lazım yada yeme türünü degiştirme lazım.

yağlı besinlerden kaçınacaksın proteini arttıracaksın karbonhidratı ve şekeri azaltacaksın. tuzu azaltacaksın veya keseceksin. bol su içeceksın
    simdi karbonhidratı alman gerekli olmazsa olmazlardan ama aşırıya kaçtınmı kilo yapıyor günde 1 ögün pilav ihtiyacını karşılar. protein olarak tavuk gögüsü , yumurta beyazı, lor peynırı, yulaf ezmesi en çok kullanılanlardan. antrenmandan sonra 1 kaşık bal da iyi olur.

diyet programı istersen soyleyeblrm örnek

3. Cidade de Deus

Cidade de Deus Üye

Beğenileri:
    1.717
    Ödül Puanları:
    123
    Yer:
    İstanbul
    15 dk bısıklet senı sadece ısıtmaya yarar uyağ yakmak istiyorsan en az 30 dk süre ile kardio yapman gerek ardından karın ve bel bölgesi ahreketlerine geçin

ayrıca önce press sonra açış yapın tekrar sayılarını yuksek tutsan daha iyi amacınız zaten yağ yakmak

40 mekik 3x40 mı yoksa toplamda 40 mı? alt karın üst karın ve yanlar için 3 set halinde çalışın.

4. quaresma34

quaresma34 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    yşım 17 tavsiyelerniz için teşekkürler. kingdoom diyet programı solersen ii olur.

Sayfayı Paylaş