Yeni başladım, yardımınıza ihtiyacım var.

Konusu 'Yeni Başlayanlar Bölümü' forumundadır ve aliyrlmz tarafından 8 Ekim 2012 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 3 üye.
  1. aliyrlmz

aliyrlmz Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    11
    Öncelikle hepinize merhaba.. 17 yaşındayım lise son sınıfa gidiyorum. Halk tabirinde "cılız" yada "çubuk" birisiyim .. Lise son sınıfa gidiyorum boyum 1.75 kilom 53. Uzun süredir forumu takip ediyorum nihayetinde çabalayıp birşeyler yapabileceğim kanısına vardım. Evime yakın spor salonuna yazıldım. Çalışma programı güzel. Cumartesi başladım pazar ara verdim kaslarım ağrıyor yeni başladığım için . Kanat göğüs ve kollarım. O sorun değil hatta bunu hissetmek beni mutlu ediyo çünkü birşeylerin değiştiğini anlıyorum . Babam yurt dışında çalışıyor annemde 24 saat huzur evinde çalısıyo dolayısıyla tek başıma kalıyorum. Kahvaltı etmezdim hiç . Ve hayatımda hiç sulu yemek(ev yemeği fasülye vb.) yemedim. Yemek alışkanlığımı değiştirmem gerekiyo biliyorum. Kahvaltıda bolca yumurta beyazı peynir zeytin tüketicem. Okulda pek birşey olmadığı için sosisli sandviç yerim öğle arası tenefüslerde de boyoz veya muz. Akşamda tavuklu pilav satan biyer buldum ordan yiyeceğim. Gece yatmadan da 1 ufak ekmek yapıyorum peynirli onu yiyorm ve ara ara meyve tüketiyorum. Zamanla kilo alabileceğime inanıyorum. Sizden isteğim vücuduma en kısa zamanda bu işin zamanı olmaz ibliyorum ama en doğru ve en kısa zamanda diyelim şekil verebilmek için yardım etmeniz. çok abartı birşey yapmıyacağım zaten. Sadece birazcık kalıplı olmak istiyorum. Önerilerinizi bekliyorum yemek,çalışma programı vs... Ne olursa olsun yardım etmeniz yeterli. Okudugunuz için teşekkürler. Konuyu takip ediyor olacağım. .

2. heveslibodyci

heveslibodyci Üye

Beğenileri:
    5
    Ödül Puanları:
    0
    protein tozu kısa zamanda iyi işler yapar ama birtakım zararları olduğu konusunda söylentiler var bende onu araştırıyorum

3. rockybalboa7

rockybalboa7 Üye

Beğenileri:
    4.482
    Ödül Puanları:
    0
    meyve akşam yemelisin akşamdan önce yerseniz daha iyi olur çünkü içinde nede olsa şeker mevcut
    sabah yumurta peynir zeytin iyi fakat öğle tatilinde okuldasın maalsef okuldaki beslenmen kötü
    body buildingde bulk dönemi var hacim için bu temiz bulk olmalı kilo alacağım diyede önüne gelen herşeyi yememelisin
    ilk olarak az tekrar çok ağırlık sistemi olacak ister fitness ister vg sporu yapalım hacimsiz şekillenme olmaz
    uykuna dikkat etmelisin
    motivasyon önemli çok stresli yaşam vücudu olumsuz yönde etklier
    protein tozu beslenmene çok dikkat edersen az eksikler varsa onları tamamlar kısa vadede hiç bir şey yapmaz heleki düzensiz beslenmede protein tozu çok zararlı değil bilinçli kullanılırsa steroid değil sonuçta ama o daha sonraki iş

Sayfayı Paylaş