yeni başladım ve yardım bekliyorum...

Konusu 'Yeni Başlayanlar Bölümü' forumundadır ve musidoqan tarafından 19 Ağustos 2014 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 4 üye.
  1. musidoqan

musidoqan Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    Arkadaşlar öncelikle merhaba . Bu spora yeni başladım ve kafama takılan bi kac sorum var umarim yardimci olursunuz...
    Spora başlayalı 1 hafta oldu ve ondan once evde barfiks cekerdim 3 ay boyunca . Simdi sporda bu sitedeki ilk bir aylık genel program kullaniyorum. Fakat agirliklar nasil olmali setler dogrumu onlar hakkinda yardim istiyorum . 3×8 yapiyorum

2. Fatih YILMAZ

Fatih YILMAZ Üye

Beğenileri:
    7
    Ödül Puanları:
    3
    Yer:
    Trabzon
    4x12 yap başlarda az kilolarda 5 6 ay sonra ağırlıklar artıracaksndır . ondan sonra 4 set 12 10 8 6 yapabilrsin ağırlık artıkça tekrar sayısını düşüryrsn yani

3. SoldiersOfGod

SoldiersOfGod Üye

Beğenileri:
    328
    Ödül Puanları:
    73
    yeni başlamışsın zaten ağır çalışmana heleki ilk ay için hiç mi hiç gerek yok sadece vücudu kasları alıştırmak hareketleri öğretmek o bölgeleri ısındırmak amaçlı hafif ağırlıklarla yapmalısın.. hareketlerin formlarını yani yapılış şekillerinide doğru öğrenmeye çalış ve doğru yapmaya çalış.. Hareketleride ilk antrenmanda 2x8 sonrakilerde 3x8 yaparsın, daha ilerlerde farklı sistemlerde çalışabilirsin ama şu an için 3x8 senin için ideal.. Zaten forumdaki bir sürü hocada 3x8 önerir ilk başlarda..

4. Rigby

Rigby Üye

Beğenileri:
    47
    Ödül Puanları:
    38
    +++

5. musidoqan

musidoqan Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    Allah razi olsun arkadaşlar tesekkur ettim. Bu sekilde 1 ay gidiyorum o zaman . Birde cogu yorumda yaptiginiz ilk set in son tekrarinda yorulmaniz lazim diyor ona gore agirlik takin diyorlar.

Sayfayı Paylaş