Yeni Başladım Ve Tavsiyelerini Merak Ediyorum

Konusu 'Yeni Başlayanlar Bölümü' forumundadır ve BodyBuilding-Fare tarafından 18 Aralık 2014 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen kişi sayısı 1 user .
  1. BodyBuilding-Fare

BodyBuilding-Fare Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    Merhaba arkadaşlar ilk olarak Şöyle söylemek isterim Daha başlayalı 3 ya oldu fakat bunun dışında da daha önce yüzme sporu ile uğraştım (1-2-5 ay değil 1.5-2 sene ) Öncelikle ilk sorun şu olucak Aşağıda yazacağım Beslenme hakkında ve Göğüs kafesi tipleri hakkında merak etim bazı şeyler var yardımcı olursanız sevinirim.

İlk olarak Söyle bir beslenme programı kendimce hazırladım Elimden geldiğince uymaya ve tam bir şekilde devam etmeye çalışıyorum
    SABAH
    -0.5ml(Yarın litre tam yağlı süt ) içerisine tane çığ yumurta sarısı+2 yemek kaşığı pancar pekmezi(Pekmez olmadığı durumlarda bal )
    - 1 tane muz
    - peynir+domates+salata(sabah kahvaltısında olanlar genellikle)

Bundan sonra okula gidiyorum.Okula gittikten 2 saat sonra yani 2. ders ara öğün veriyorum
    ARA ÖĞÜN
    +2-3 tane ceviz
    Öğle yemeğinde
    + tavuk göğüs(1 tane )
    Not: Bu arda yanında yediğim ekmekleri saymıyorum tıka basa yiyorum

Öğle yemeğinden sonra son 2 dersim kalıyor çıkışta fazla zaman kaybetmeden spor salonuna gidiyorum
    Antreman 45-50 dk sürüyor fazla uzatmamaya çalışıyorum ve soğmadan setleri yapıyorum Ağır çalışıyorum(Ağır çalışmaktan kastım son setlerde 2.5 yada 5 kilo artırıyorum )

Ve üstümü giydikten sonra yada giymeden önce elma yada muz yiyorum kesinlikle(Kesinlikle bir meyve bunlar harici de oluyor)
    Eve Gelmem 20-30 dk buluyor spordan sonra
    Akşam Yemeği
    +evde bir yada yarımdan fazla tavuk göğsü +Bulgur pilavı+salata+ 1 bardak su
    En son Öğün
    Ve geceleri yatmadan 1 yada 1.5 saat önce halk arasında Bebek bisküvi sini sütle karıştırıp yiyorum (Bir kase)
    23:15 'de uyumaya gayret ediyorum en geç daha düzenli uyku düzenim olsun ve bu sene üniversite sınavım var
    Bu arda vücut Ölçülerim ve kilom
    Boy:175
    Kilo:65
    Omuz:111
    Bel:75
    Kol:32
    Göğüs:100
    Yağ oranı:9
    2. OLARAK SORMAK İSTEDİM ŞEYDE GÖĞÜS YAPISI
    bir kaç araştırma yaptım fakat benimki gibi bulamadım bilen bir kişi yardımcı ola bilirse ve özellikle yazığı göğüs tiplerinin fotoğraflarını da atarsa sevinirim çünkü internet de bulmak zor oluyor bazı zamanlar

Şimdiden ilginiz için Teşekkür Ederim Her şey hakkında iyi yada kötü yorumlarınız bekliyorum
    Ve bu arda unutmadan Söylemek istedim şey protein+karbonhidrat tozları yada supplementler hakkında bilgi vere bilecek biri varsa mesaj atarsa sevinirim Herkeze iyi Günler

Sayfayı Paylaş