Yeni başladım ve ağrılarım var

Konusu 'Yeni Başlayanlar Bölümü' forumundadır ve Xasthur tarafından 25 Aralık 2014 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 4 üye.
  1. Xasthur

Xasthur Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    Meslek:
    Öğrenci
    Merhaba, 22 yaşındayım boyum 177 kilom 94. Kilo vermek için fitness salonuna başladım. Bugün 2. günüm 45 dakika kardiyo yaptıktan sonra göğüs sıkıştırma, mekik, dambıl ve adını bilmediğim bir kaç şey daha uyguladım hocanın gözetiminde. Bacaklarımda hiç ağrı yok, fakat göbeğim ve kollarımda çok fazla ağrı var. Dişimi fırçalarken kollarımı zor tuttum havada. Ağrının azda olsa dinmesi için ne önerirsiniz? Ve sadece kardiyo kilo verdirir mi? Diğer hareketleri yapmam çok önemli mi?

2. aronfabia

aronfabia Üye

Beğenileri:
    7
    Ödül Puanları:
    18
    benimde bugün 2. günüm kardeşim dün yazıldım 1.80 boyum 94 kiloyum 25 dakika koşu 25 dakika ağırlık çalışıyorum L-karnitin alıcam yağ yakımının hızlanması için ekmeğide tamamen kestim sadece kardiyo deyip aldanma ağırlık kaldırmak daha çok yağ yakıyor 1. ay sonucunda değişim olursa söylerim :)

3. ahtapot

ahtapot Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    8
    Sadece kardiyo kilo verdirir
    Diğer hareketleri yapmaniz vücudunuzun daha çabuk şekle girmesini sağlar kardiyoyla yağ ve kas yakarsınız yaninda agirlik da yaparsanız kas hacmini artirirken yağ eritirsiniz
    Agrilarin olması normal ilk antrenmanin bu 3 güne agrisi geçer 1 haftaya da programa alisirsiniz sonrasında bu kadar agriniz olmaz sanirim siz yeni olmaniza rağmen biraz fazla zorlamissiniz ilk günden yola devam

4. Xasthur

Xasthur Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    Meslek:
    Öğrenci
    4 gündür spor yapıyorum spor esnasında hiç ağrı hissetmiyorum spor sonrası ağrılarımda hafifledi ve kendimi daha iyi hissediyorum :)

5. Balkesteron

Balkesteron Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    3
    No pain no gain :)

Sayfayı Paylaş