Yeni Başladım tavsiyelerinizi bekliyorum

Konusu 'Yeni Başlayanlar Bölümü' forumundadır ve ahmettas33 tarafından 1 Ekim 2014 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 2 üye.
  1. ahmettas33

ahmettas33 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    11
    merhaba bu spora yıllardır başlamak istiyordum fakat sınavlardan bir türlü vakit bulamadım çok şükür ki bu yıl hem vakit ayırabildim hemde maddi açıdan destek bulabildim çok uzatmadan hemen konuya gireyim üniversite 2.sınıf öğrencisiyim kendi evimde yaşıyorum geçen yıl 82 kiloydum bu sene 70 e düştüm yaz tatilinde inşaatta çalıştığımdan hamlık felan olmadı spora başladığım zaman şuan kollar 32 cm bel 96 boy 170 kilo 70
    ilk aydan sonra optimum gold 2300 gr lık alacağım .sizden ricam daha çok beslenme konusunda tavsiye vermeniz ne bilim proteinli besinler hazırlama sonra hangi saatlerde yenilmesi gerek spordan öncemi sonramı felan :)

2. ÖMER KALE

ÖMER KALE Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    3
    kardesim bende yeniyim ama tavsiyem su sekilde protein tozunu spordan 40 dakika sonra alabilirsin baslamadan oncede yarim olcek 30 dakika once al performansin artar yag seviyen yuksek ise carnietin alabilirsin. ara ogunlerde keten tohumu ogutulmus sekilde 3 cay kasigini bir kase yogurda karistir ye suda pismis yumurta bazilarinin sarisi haric ve tavuk gogus etini herzaman yiyebilirsin proteini coktur ve yagi azdir.
    ben subattan beridir kendi evimde spor yapmaya calisiyorum 120 den 86 ya kadar dustum

Sayfayı Paylaş