Yeni başladım protein tozu

Konusu 'Yeni Başlayanlar Bölümü' forumundadır ve ErayB tarafından 21 Ocak 2015 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 4 üye.
  1. ErayB

ErayB Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Ben yeni başladım yaşım 16 protein tozu kullanmak istiyorum peki bir sakınca var mı hem yaş hemde daha yeni başladığım için

2. Savino89

Savino89 Üye

Beğenileri:
    212
    Ödül Puanları:
    53
    Önce beslenme düzenini bir oturtmanı tavsiye ederim protein tozu çok gerekli birşey değil helede yeni başlamışsın gelişim çağındasın güzelce yumurta süt tavuk balık yemek varken neden protein tozu . Hadi ilerlersin vücut proteine fazla ihtiyaç duyar normal gıdalarla yetiştiremezsin protein tozu kullanırsın bu normaldir asıl kullanımda bunun için olmalı .

3. BLAST

BLAST Üye

Beğenileri:
    114
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    İstanbul
    Bununla ilgili çok konu var forumda, defalarca yazıldı, arama kutusunu kullanın arkadaşım, bir sürü bilgiye ulaşabilirsiniz o şekilde. Böyle hep aynı şeyleri yazıp duruyoruz. Savino arkadaşımız da zaten gereken her şeyi söylemiş. Senin o yaşta protein tozuna ihtiyacın yok. Ha, sakıncası da yok o ayrı mesele... Parasını verebileceksen, ailen de müsade ediyorsa, kullanmanda hiçbir sakınca yok

4. Jokeer

Jokeer Üye

Beğenileri:
    18
    Ödül Puanları:
    0
    millete arama kutusu önerene bak iki bilimsel makale okudun mu acaba vücuda alınan supplementler hakkında. örneğin b vitamini de bir supplementtir ve vücut buna tepki verebilir yan etkisi ortaya çıkabilir.
    whey protein kolay yol gibi gözüksene vücuduna yapabileceğin en iyisi gerçek yemeği yemek. eminim suan biri seni alsa karşısına konuşsa neden hiç bir zararı yok dese bir şey açıklayamazsın :) supplement endüstrisi kafana sokmuş tabi hiç bir zararı yok, protein tozu almazsam gelişemiycem düşüncelerini bu yüzden bol keseden konuşuyorsun.
    ben whey proteinin burada hiç bir zararı yok denmesine konuşuyorum yanlış anlaşılmasın. bu kadar kendinden emin konuştuğuna göre birşeyler biliyor olmalısın. hadi buyur yaz bakalım ne biliyorsun ?

5. BLAST

BLAST Üye

Beğenileri:
    114
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    İstanbul
    böyle bir üslubu olan birine nasıl bir cevap verilebilir ki... forumdaki mesajlarımı okuyun, zamanla kendiniz görürsünüz neyi ne kadar bildiğimi. burası bir şey yarıştırma ya da 'ben en iyisini biliyorum' iddiasında bulunma platformu değil. herkes kendi bildiklerini paylaşıyor ve okuyanlar da kendi bilgi süzgeçlerinden geçirerek uyguluyor ya da uygulamıyor. benim ya da başkasının fikirlerine katılmak zorunda değilsiniz ama saygılı olmak zorundasınız. burası bir forum dikkat ettiyseniz, herkesin özgürce fikrini beyan edebildiği saygın bir platform. lütfen buna göre davranmaya çalışın.

6. Jokeer

Jokeer Üye

Beğenileri:
    18
    Ödül Puanları:
    0
    dedim herhalde birşey yazdığına göre biliyor birşeyler ama söylediklerime karşı tek bir cevap bile bulamadım. yok üsluptan bahsetmişsin yok burası bir forummuş bla bla bla.
    açıkla bakayım supplementlerin neden hiçbir zararı yokmuş madem çok biliyorsun ? sırf cevapsız kalmayım diye lafı başka yerlere çekmesini iyi biliyorsun ama :) üslubumda sert farkındayım çünkü senin gibiler yüzünden bu forumda bilgi kirliliği çok fazla. bak sana açıkça yazıyorum. madem bilmiyorsun neden yazıyorsun ? hiçbir zararı yok diyorsan bu işler hakkında ciddi bir bilgi birikimin olmalıydı ama görüyorumki birşey bildiğin yok.
    bu tür konular SAĞLIK konuları ve ŞAKAYA GELMEZ. egonu tatmin etmek için başka yollar seç.

Sayfayı Paylaş