Yeni Başladım.Protein hakkında Yardım

Konusu 'Yeni Başlayanlar Bölümü' forumundadır ve FatihAYYILDIZ tarafından 17 Nisan 2012 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 9 üye.
  1. FatihAYYILDIZ

FatihAYYILDIZ Üye

Beğenileri:
    28
    Ödül Puanları:
    38
    VG'ye başlayalı 3 ay oldu.Ama doğal yollardan protein almam iş nedeniyle zorlaşıyor.Şimdi 3 aylık bi definasyona giricem.Hocadan yardım istedim.Protein tozu+amino asit+yağ yakıcı ile hem cardio hemde ağırlığını yaparsan 3 aya mükemmel olursun dedi.3 gün cardio 3 gün ağırlık ve program bitiminde koşu.Parasal bakımdan sıkıntım pek yok.Önerebileceğiniz protein+amino asit ve yağ yakıcı markalarını söyleyebilirmisiniz.

Ölçüler
    Omuz: 132 cm
    Göğüs: 111 cm
    Kol: 38.5 cm
    Karın: 95 cm

2. FatihAYYILDIZ

FatihAYYILDIZ Üye

Beğenileri:
    28
    Ödül Puanları:
    38
    Amacım iri bi kütleye sahip olmak değil zaten.Sadece hatların biraz belirgin olması marlon teixeira gibi.Tabi benim omuzlar genetik olarak geniş.Hem tişört giydim mi belli olsun.Hemde çıkartınca bişeyler çalıştığım belli olsun.İşim inşaat olduğu için yanımda yemek götüremiyorum.Yani tavuk filan götürsem buzdolabı olmadığı için öylene kadar koku yapabiliyor sıcakta.Sabah kahvaltısında ve akşam yemeğinde yiyebiliyorum.Bi de bu cinsel organı nasıl etkiliyor onu anlamadım.

3. pozitronn

pozitronn Üye

Beğenileri:
    1.739
    Ödül Puanları:
    103
    Meslek:
    inşaat mühendisi
    Yer:
    Adana
    carnitin ette de var tabiki.ama etten alacağın carnitin için haftada 2 kilo değil günde 2 kilo etten fazlasını yemen lazım.bir porsiyon biftekte 80 mg carnitin var.senin günlük ihtiyacın 2000 mgden fazla. .etin kilosu olmuş 25 tl.2 kilo et fiyatına gidip 1 aylık carnitin alabilirsin :D

protein tozu iktidarsız yapıyor demişsin.tabiki yapıyor.o yüzden bütün mr olympiaların 4 5 tane çocuğu var.Gönül ister ki her şeyi doğal yollardan alalım.Ama bunan ne maddi güç yeter ne de o kadar yiyen bir insan antrenmanı çıkarabilir.

Bir diğer örnek creatin.1 kilo ette bir gram creatin var.sen hergün 4 kilo et yiyecek imkana sahip misin ? veya 4 kilo etten sonra antrenman yapabilir misin ?

Danny Boy bunu beğendi.
  4. SCHWARZXXL

SCHWARZXXL Özel Üye

Beğenileri:
    4.706
    Ödül Puanları:
    123
    Konu sahibinin sorusuna cevap niteliğinde olmayan bütün mesajları sildim. Tekrarı olmasın lütfen.

Ve bir bilgi; protein tozlarının cinsel sağlık üzerinde, bilinen, olumsuz bir etkisi yok.

Dynamo, Danny Boy ve Cattleya bunu beğendi.
  5. forceresul

forceresul Üye

Beğenileri:
    21
    Ödül Puanları:
    0
    arkadaşlar sonunda dediğinize geldim ve l-carnitin almaya karar verdim...hangi markaları önerirsiniz?

6. tigerrr

tigerrr Üye

Beğenileri:
    306
    Ödül Puanları:
    73
    Meslek:
    2. Üniversitesini okuyor
    omuz 132 cm ?? Kilo kaç senin

7. FatihAYYILDIZ

FatihAYYILDIZ Üye

Beğenileri: