yeni başladım kilo vermek istiyorum...

Konusu 'Yeni Başlayanlar Bölümü' forumundadır ve turandal tarafından 17 Nisan 2012 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 3 üye.
  1. turandal

turandal Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    arkadaşla öncelikle merhabalar foruma yeni üye oldum ismim turan 22 yaşındayım 175 boy 80 kiloyum bende baya bi göbek var babamla nerdeyse denk gidiyoruz göbek konusunda 2 haftadır spor salonuna gidiyorum ama hoca çok ilgisiz ne yapmalıyım yorumlarınızı bekliyorum...

2. wTurner

wTurner Üye

Beğenileri:
    105
    Ödül Puanları:
    53
    Arkadaşım çok iyi bir kardiyo ile destekleyici olarak yanında L-carnitine kullanmanı tavsiye ederim.Ve gün içinde nasıl beslediğini yazarsan daha iyi yardımcı oluruz

Emreoz07 bunu beğendi.
  3. turandal

turandal Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    ben vardiyalı çalışıyorum onun için yemek düzenim biraz karışık evde ne pişerse onu yiyorum iş yerindeyke tavuk dönerden başka birşey yok onu da yememeye çalışıyorum nasıl besleneceğim konusunda da yardımcı olursanız sevinirim.

Mesajınız otomatık olarak birleştirilmiştir---------- mesajın eklendiği saat 16:10 ---------- ilk mesajın gönderildiği saat 16:04 ----------

kardiyo ne demek terimleri bilmiyorum kusura bakmayın

4. asit1212

asit1212 Üye

Beğenileri:
    5
    Ödül Puanları:
    13
    tavuk döneri tabakta iste ekmek kullanmamış sadece protein almış olursun

5. wTurner

wTurner Üye

Beğenileri:
    105
    Ödül Puanları:
    53
    Öncelikle dönerden vazgeç bu konuda sana zararı büyük ,Evde kendine yemek yapıp işe götürebilirsin 3 öğünlük yemek yap kendide götür işyerinde ye , nelerden uzak duracağını tahmin ediyorsundur zaten kola ,alkol,kızartma,beyaz şeker , cip v.b zor olacak ama yaplasının göbek eritmek kolay değildir.C vitaminli besinler tüketmeye çalış,süt içiyorsan yağsız iç.yumurta ye beyazını tercih et.sabah elma ye,lifli gıdalar ye ve bu konu için forumu araştırırsanda sevinirim :)

Kardiyo
    https://www.bodyforumtr.com/makaleler/antreman/vucut-gelistirme-kardiyo.html

Sayfayı Paylaş