Yeni başladım, Full Body haftalık Antrenman programı önerilerinizi bekliyorum.

Konusu 'Yeni Başlayanlar Bölümü' forumundadır ve FerhatQQ tarafından 20 Mart 2017 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 3 üye.
  1. FerhatQQ

FerhatQQ Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    Öncelikle merhaba.Body Building'e yeni başladım.16 yaşındayım 1.77 boyum var ve tam 79 kiloyum.Bir yandan kilo verip yani yağlarımı eritip bir yandan kas yapmak istiyorum.Şuanda biceps kaslarım çok belirgin olmasada sıktığımda arkadaşlarım sende kol kası var diyorlar.Sadece 1 dumbell'ım var 2x 2,5KG 'dan 5 kiloluk bir dumbell.Spor salonuna gitmiyorum.Haftanın her günü boşum zaman sıkıntım kesinlikle yok.Hergün en az 2 yumurta yiyorum ve şekerli yiyeceklerden uzak durup proteinli yiyeceklere abanıyorum.Bu programda öncelikli olarak biceps geliştirmek istiyorum her Türk erkeği gibi :D. Her neyse, bu koşulları göz önünde bulundurmanız dahilinde sizden bir haftalık bir çalışma programı istiyorum. Haftada 2 kere biceps ve triceps yazarsanız sevinirim ŞİMDİDEN TEŞEKKÜRLER :)

2. de517

de517 Üye

Beğenileri:
    270
    Ödül Puanları:
    73
    Meslek:
    Satranç Antrenörü
    2 tane 2,5 luk ha:) 2 haftada arnold olursun

3. Emircn.yldz

Emircn.yldz Üye

Beğenileri:
    5
    Ödül Puanları:
    3
    direnç bandı alabilirsin işini görür proteini kilo başına 1.3-1.6 civarında alman yeterli street workout çalışabilirsin güzel geliştirir seni

Sayfayı Paylaş