Yeni Başladım Birkaç Sorum Olacak

Konusu 'Yeni Başlayanlar Bölümü' forumundadır ve RecepKaan tarafından 29 Mart 2016 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 2 üye.
  1. RecepKaan

RecepKaan Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    Yaş 18

Boy 183

Kilo 75

Yaklaşık 1 aydır vücüt geliştirme sporu yapıyorum düzenli olarak haftada 4 gün boyunca gidiyorum hocanım verdiği programa göre hareketlerimi yapıyorum ilk 2 hafta ısınayım hamlığımı atayım diye hafif bir program verdi geçen hafta ise yeni bir programa geçtim ama bu sefer mesela arka kol ve ön kol çalışırken zorlanıyorum arka kolda hareketi tamamlayamıyorum bu yüzden takıldığı yerde diğer elimle destek veriyorum buna devam edeyim mi doğru mu , ön kol çalışırken ise sağ kolumda sıkıntı yokken sol kolum malesef aynı gücü gösteremiyor bunada aynısını yapayım mı yoksa üstüne gitmeyim setimi sağ kol ile tamamlayayım mı?

başladığımda 77 kiloydum şuan ise 75 kiloya düştüm 2 kilo vermeme rağmen mide çalışmama rağmen karnım sanki daha çok şişmiz gibi bunun nedeninide anlayamadım :D

ve yediklerime çok dikkat ediyorum eskiden her akşam 1 ekmek yerken şuan neredeyse hiç ekmek yemiyorum abur cubur tüketmiyorum bolca protein odaklı yemeye çalışıyorum yumurta ve tavuk üzerine amatörcede olsa bildiğim kadarıyla bir şekil belirledim kendime bitek haftasonları gezmeye çıktığım zamanlar bazen kaçamak yapıp fazla yiyebiliyorum bunun fazla zararı olur mu çünkü cidden vucudumun güzel bir şekil almasını istiyorum tam anlamıyla

Şimdilik sorularım bukadar ilerde kafama takılan başka birşeyler olursa yine desteğinizi beklerim hayırlı akşamlar

2. Beratakarr

Beratakarr Üye

Beğenileri:
    6
    Ödül Puanları:
    3
    Oncelikle suna aciklik getireyim diger elinle destek verdigin an o set bosa gitmis olur gerekirse agirligi min yap ama duzgun yap . Sag sol dengesizligi genel olarak herkezle oluyor bunu aşmak içinse barbell yerine dumbell kullan ve gucsuz koluna daha agir dumbell al zorla yoksa sag sola gore hep daha cok gelisir . Birde cheat meal dedigimiz yalanci ogun haftada 1 ogun olmak sartiyla aksine yararli olur metabolizma sasirtmak adina ayari kacirmaman lazim pizza bunun icin bicilmis kaftandir

Sayfayı Paylaş