Yeni başladım bilmem gerekenler.

Konusu 'Yeni Başlayanlar Bölümü' forumundadır ve Eray Durmuş tarafından 30 Mart 2014 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 2 üye.
  1. Eray Durmuş

Eray Durmuş Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Herkese merhaba,

Şuan 1.80 boyunda 75 kilodayım. Göbeğim yok denecek kadar az, sadece azcık yağlı :) Daha önceden Fitness yaparak kilo verdim ( 94 den 75'e ) 3 4 ay ara verdim ve şuan body kısmına geçtim. 3 aylık kayıt oldum ve hedefim askere gidene kadar ( yaklaşık 1 yıl kadar zaman var ) body yapmak. Tabii ki askerden sonrada devam edeceğim. Daha önce hep kilo verme üzerine çalıştığım için body kısmıyla ilgili pek bilgim yok. Kulaktan duyma işlerle spor yapmak istemiyorum. Antreman konusunda hocam program hazırladı ve onun eşliğinde başladık fakat yiyecek konusunda tam bilgim olmadığı için tedirginim. Daha önce çok kilolu olduğum için yağ olmadan nasıl kilo alabilirim yada olan kilomu nasıl koruyabilirim? Tabii vücudumda şekillensin istiyorum. Antremandan ne kadar önce yemek yemeli ve antreman sonrası neler yapmalıyım. Şuan 3. antremanıma çıkacağım ve kendimi gün içerisinde çok bitkin hissediyorum çünkü yemek çok az yiyorum. Sabah ( yumurta, pekmez, yağsız peynir, buüday ekmeği ), öğlen ( tavuk göğüs + ayran ), antreman öncesi birşey yemiyorum arada sırada çok acıkınca çorba içiyorum. Antreman sonrasında ise meyve olarak muz yiyorum bunun dışında bi programım yok. Eksiklerimi söyleyebilir misiniz? Protein tozu için erken olduğunu düşüyorum zamanı gelince onada başvurabilirim.

2. tuna akis

tuna akis Üye

Beğenileri:
    22
    Ödül Puanları:
    18
    Meslek:
    öğrenci
    Yer:
    ankara
    dukan diyeti kitabını alıp yapabilirsin isteğini karşılayacak diyet

Sayfayı Paylaş