Yeni başladım,azimliyim,desteklerinizi bekliyorum

Konusu 'Yeni Başlayanlar Bölümü' forumundadır ve merlininnisani tarafından 9 Temmuz 2015 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen kişi sayısı 1 user .
  1. merlininnisani

merlininnisani Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Merhaba arkadaşlar
    Spora başlıktan da farkedeceğiniz üzere yeni başlıyorum.Amacım yağ yakıp,bacak ve kalça sıkılaşması sağlayıp,kol göğüs gibi kasları yapmak.İstediğim vücuda örnek olarak Murat Boz'u verebilirim.Endomorph yapıya sahip olduğumu düşünüyorum.

Kilom:80
    Boyum:180
    Vücudumda hemen hemen kas yok diyebilirim.Yağlı bir vücudum var özellikle basen ve bel çevresinde toplanmış durumda.
    Bu görüntü beni ne kadar rahatsız ediyor anlatamam,o yüzden sağlıklı ve olabildiğince hızlı bir şekilde kendimi değiştirmek bir nevi geliştirmek istiyorum.

Uyguluyacağım diyet spora başlar başlamaz,low carb diyetidir.
    Sabah:5 yumurta beyazı 2 yumurta sarısı,salatalık domates söğüş,100 gr lor peyniri
    Öğle:250 gram tavuk ya da et 40 gram makarna
    Akşam:250 gram tavuk ya da et 40 gr pilav

Her 6.günü hile günü olarak değerlendirip aşırıya kaçmadan kendimi sınırlandırmadan yemek yiyeceğim.

Antrenman öncesi yağ yakıcı bir karışım var avokado,tarçın,lor peyniri,biber den oluşan bir karışım var onu uygulayacağım

Supplement olarak: Protein tozu,l-carnitini(kapsül marka gnc),cla(kapsül marka gnc)
    Ayrıca Supradyn All Day vitamin kullanıyorum.

Sizce diyetim yeterli mi ve spor düzenim nasıl olmalı)

Şimdiden herşey için teşekkürler :)

Sayfayı Paylaş