Yeni başladım 3 aydır cardio yapıyorum tavsiye verin lütfen

Konusu 'Yeni Başlayanlar Bölümü' forumundadır ve UnforqiveNM tarafından 2 Ocak 2015 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 3 üye.
  1. UnforqiveNM

UnforqiveNM Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    11
    Öncelikle herkese merhaba , ben 3 ay oncesi eylül 15'nde 128.9 kiloya sahipken şuan da 105.5 kiloya sahibim . 3 ay boyunca cardio yaptım yer hareketleri yaptım ve 1 aydır bacak hareketleri yapıyorum bunun dışında bir şey çalışmadım sizce hızlı mı vermişim ? Gözle görülür bi sarkmam yok o yüzden sıkıntı yapmıyorum. Ve kaç kiloda kas yapmalıyım , kas yapmaya başlayınca 3 ay sonra protein tozu kullansam sıkıntı olur mu? Yorumlarınızı eksik etmeyin teşekkürler.

2. JoinVille

JoinVille Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    13
    Yaş ve Boy bilgilerini paylaşsaydın keşke kilona oranlayıp daha doğru bir yorum yapabilirdi forum üyeleri.
    3 Ay Sırf cardio yapıp beslenmene de önem göstermediysen biraz kas'ınıda yakmışsındır muhtemelen benim tavsiyem Mevcut kas'ını koruyabilmen için Düşük ağırlıklarla çok tekrarlar yaparak Kas kütleni koruman ve kasları çalışır durumda tutmandır. Bunun zayıflamaya etkisi de olacaktır.

3. Savino89

Savino89 Üye

Beğenileri:
    212
    Ödül Puanları:
    53
    Neye göre böyle bir öneride bulundun JoinVille kası eritmek için belli bir kas kütlesine sahip olman gerek .
    Kardiyoya devam et hafif ağırlıklarlada vücudu ağırlık çalışmalarına şimdiden hazırla .

4. JoinVille

JoinVille Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    13
    :)) Her insanın vücudunda kas vardır. bu kaslar erimeye veya gelişmeye her daim açıktır. Önerimde seninkiyle aynı zaten hafif ağırlıklarla cardio yu desteklemek :) Niye böyle bir soru sordun anlamadım. Ama bu kas kaybı olayını araştırmanı öneririm.

5. Savino89

Savino89 Üye

Beğenileri:
    212
    Ödül Puanları:
    53
    Sence hiç spor yapmamış birinin ne kadar kas kütlesi olabilirki :) o kadar kilodaysan kardiyoya basıcaksın zaten ama mevcut kası koruman diyince karşı çıktım yeni spora başlamış birini böyle iştahlandırmaya hiç gerek yok eninde sonunda yağın altındaki vücudu görücektir .

6. JoinVille

JoinVille Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    13
    :D tmm doğal kas'ı diye düzeltiyorum.

7. UnforqiveNM

UnforqiveNM Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları: