Yeni başladım 1 Günüm böyle geçiyor, Sorularımı yanıtlarsanız sevinirim

Konusu 'Yeni Başlayanlar Bölümü' forumundadır ve Görkem Kazak tarafından 12 Aralık 2019 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 2 üye.
  1. Görkem Kazak

Görkem Kazak Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    15 Yaşındayım 175 boy ve 73 kiloyum. Yağ oranım %16. Üst vücudum yaşıma ve fiziğime göre yapılı (Daha önce 4-5 ay body yapıp bıraktım belli derecede gelişim elde etmiştim ve spor salonu uzak olduğu için bırakmıştım.
    Şuan ise çok azimli ve hiç olmadığı kadar disiplinli bir şekilde spora başladım ve daha yakın bir spor salonuna kayıt oldum.)ancak göbeğimde bir yağ kütlesi var.(Onu yok etmek istiyorum) Size haftanın 4 günü yaptıklarımı yazacağım ve bu yaptıklarım amacıma göre doğru mu değil mi neleri nasıl yapmalıyım yazarsanız beni çok mutlu edersiniz. :)

Sorum Sizce bu yaptıklarım hem yağ yakma hem de kas yapma konusunda bana yardımcı olur mu?
    Eksiklerim neler ?

Beslenmem:
    Sabah 6 da kalkıyorum 2 avuç kadar yulaf ezmesi + 150 gram yoğurt +1 Yumurta - 3-5 Zeytin 1 kibrit kutusu boyutunda peynir yiyorum.
    Okula gidiyorum yine yulaf+yoğurt yada bazen süt+Mısır gevreği götürüp 12'de yiyorum. (Miktar aynı veya yakın)
    Saat 4 de okuldan çıkıp eve geliyorum evde yapılan sağlıklı yiyeceklerden yiyorum (Örneğin dün ıspanak yedim, bugün kereviz, yarın da hamsi yiyeceğim).
    Spordan geldikten sonra bir kaç saat yemek yemiyorum zaten aç da olmuyorum. Yemekte ise 100 gram tavuk göğsü ve biraz pilav salata ve bolca su tüketiyorum. (Gün içinde de bolca.)
    Yemeğimi yedikten sonra yaklaşık 1-2 saat içinde spor salonunda olup antrenmana başlıyorum.

Antrenman programım İkili Split Haftada 4 gün gidiyorum ve şu şekilde:
    Programmsdasdqwdqwdq.png

2. Frightos

Frightos Üye

Beğenileri:
    149
    Ödül Puanları:
    53
    Öncelikle 1.75 boya 73 kilo olup %16 yag oraniyla karninda yag kütlesi olmasi anormal bir durum.(benim görüşüm) .ve birde beslenmen halkında yorum yapıcam idman programin hakkinda birsey demiyorum o sana kalmis hocana kalmis. Beslenmen bence iyi degil 2 öğün yulafla gecistiriyorsun bir ogun sebze tarzi takılıyorsun sadece bjr öğünde hayvansal gıda aliyorsun onunda yaninda biraz pilav diyorsun. Karboda proteinde bence yetersiz. (Tabj bunlar bence ) hayirli geceler.

Mesajimi yazdiktan sonra antrenman programinada baktimda .oda ayri bir facia bana kalirsa sen herseyi bir gozden geçir.

Sayfayı Paylaş