Yeni başladım önerilerinize ihtiyacım var

Konusu 'Yeni Başlayanlar Bölümü' forumundadır ve BurakBrk tarafından 29 Haziran 2015 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen kişi sayısı 1 user .
  1. BurakBrk

BurakBrk Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    İzmir, Turkey
    İyi geceler.Foruma yeni katıldım ve bu sporu daha önceden 5 6 ay kadar yaptım ve bıraktım şimdi tekrar bir salona kayıt oldum ve devamlı yapmak istiyorum.
    Ve sizlerin değerleri bilgilerine ihtiyacım olan bir kaç sorum olacak.
    1-)Öncelikle işim gereği değişik vardiya usulü ile çalışıyorum.( Örn; bu 24 saat boyunca da oluyor. 13 saat sadece gece şeklinde de) bu durumun tahmin edeceğiniz üzere Beslenme ve Kas gelişimi üzerine olumsuz etkileri oluyor.Bunu daha detaylı anlatmam gerekirse örneğin bir 24 saatlik nöbete gittiğim zaman geceleri de uyanık olduğum için metabolizmam hayliyle çalışır durumda oluyor.Sorum gece çalıştığım bu zamanlarda beslenme şeklimi nasıl şekillendirip,kendim için avantajlı hale getirmemdir.Yoksa gece boyunca hiç bir gıda almamam daha mı uygun?.
    2-) Çalıştırdığım bir bölgenin antremanı üzerinden en geç kaç gün sonra tekrar aynı bölgeyi çalıştırmam gerekir.

Merak ettiklerim şimdilik bundan ibaret .Ayrıca önerileriniz varsa bilmek isterim.şimdiden herkese teşekkür ederim.Saygılar

Sayfayı Paylaş