Yeni başlıyorum

Konusu 'Yeni Başlayanlar Bölümü' forumundadır ve Yunus67 tarafından 29 Kasım 2015 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 2 üye.
  1. Yunus67

Yunus67 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    Arkadaşlar spora yeni başlıyorum ve fazlasıylada ikilemdeyim sofiziki özelliklerimi söyleyip sizden tavsiye almak istiyorum..

Boyum 173
    Kilomda 77

Çogu insan sen 77 misin diyerekden şaşırırız pek göstermem aslında ama yinede göbekde kilom vardır.
    ben spora yeni başlayacagm önceden azda olsa hafif spor ve koşu yapmşlıgım var..
    İki hafta kilo ve hafif bi kondisyon yapiyim diyorum daha sonradan bodye döneyim
    bu iki hafta süreçte yag yakıcı kullanıp yedigime içtigime dikkat etmeyi düşünüyorum.
    iki haftadan sonra vucut geliştirmeye yani bodye 2-3 hafta sonrada protein tozuna başlamayı düşünüyorum yyani ortalama 1 ay sonraa filan protein almayı düşünüyorum..
    Yardımcı olrsanz teşekkür ederim arkdaşlar

2. PointQuard

PointQuard Üye

Beğenileri:
    53
    Ödül Puanları:
    38
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    İstanbul
    sana tavsiyem başlangıçta takviye ürün kullanma. yapabildigin kadar naturel yap. vücudunu maximum seviyeye dağol yöntemlerle getirmeye çalış. en azından ilk 1 yıl

Yunus67 bunu beğendi.
  3. Yunus67

Yunus67 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    Bir yıl bana fazla geldi bana kalsa iki aydan sonra tamamen yeterli olacaktır çünkü erinme yaşana biliyor gerçi bu sporda daha bariz belli olacak hafif kilomu verince daha güzel bir şekilde bodye dönecegim daha güzel tavsiyeler bekliyorm arkadaşlar

Sayfayı Paylaş