Yeni Başlıyorum Yardımcı Olurmusunuz ?

Konusu 'Yağ Yakımı ve Kilo Verme' forumundadır ve Batuhan Şeker tarafından 1 Kasım 2016 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 3 üye.
  1. Batuhan Şeker

Batuhan Şeker Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    11
    Hocam Ben 19 Yaşında Üniversiteli Gencim Fakat Bundan 2 Sene Önce 60 65 Kilolar Arasında Oynuyordum Fakat 2 Sene Sonrası Yani Bu Seneye Şimdiye Kadar Aşırı Hızlı Kilo Artışı Oldu Ve Basenlerde Gözle Görülür Vücut Çatlakları Oluştu Bacaklarda Görülmesede Dokunulduğunda Hissedilen Çatlaklarım Var Kollarımda Felan Kilom Şuan 98 Kiloyum Bundan 5 6 Ay Önce 1,Bucuk Ay Süreliğine Fıtnesse Gitmiştim Fakat Üniversiteden Dolayı Şehir Değiştirdim Şuan Bulunduğum Yerde Fıtness Gibi Spor Salonu Yok Onun İçin Kendi İmkanlarımlarımla Azimimle Sporumu Yapıcam Ağırlık OLARAK 2 + 5 Kiloluk Dambıl Alabilirim Veya Etrafımdaki Evimdeki Herhangi Şeylerden Yararlanarak Sporumu Yapabilirim Evim Yüksek Yerde Olduğu İçin Yokuş Çok Burada Kendimi Yokuş Yukarı Yürüyüşlere Alıştırdım Ama Aşırı İiştahlıyım Kestiğimde İse Vicudum Çabuk Yoruluyor Uykum Geliyor Halsizlik Oluşuyor.
    Kendimi Her Gün En Önemli Olan Votive Ediyorum Ben Zayıflayacağım Diyerek Ama Çoğu Şeyden Kaçınsamda İşe Yaramıyor.
    Amino Asit + Protein Tozu Alarak Bu 2 si İşimi Görürmü Eee Tabiki Bunları İçtiğimde İse Spor Yapmayıp İçilmiyeceğini Biliyorum Aksi Taktirde Yararından Cok Zararlı Olur.
    Spor Yaparak Bunlar Beni Şekillendirirmı Çok Kas İstemiyorum Sadece Zayıflamak Ve Birazda Olsa Kas Olsun Ama Artık Zayıflamak İstiyorum Yardımcı Olurmusunuz.

2. Batuhan Şeker

Batuhan Şeker Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    11
    Yardım Edicek Bir Kişi Yok Mu ?

3. Batuhan Şeker

Batuhan Şeker Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    11
    ? 56 Kişi Görüntülenme Oluyor Ve 1 Allahın Kulu Forumda Yardımcı Olmuyor Neden ?

4. Jacc0

Jacc0 Üye

Beğenileri:
    10
    Ödül Puanları:
    18
    bu antrenman işini görür , 2 gün arayla yaparsan hızlı kilo verirsin.
    İlk karın kasımı bu antrenmanla çıkarmıştım yağ oranımı iyice düşürmüştü.

5. Batuhan Şeker

Batuhan Şeker Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    11
    Hocam Zaten Bunları Biliyorum Da Takviyelerim Bana Ne Kadar Faydası Olur Ve Süreci Hızlandırırmı

6. Jacc0

Jacc0 Üye

Beğenileri:
    10
    Ödül Puanları:
    18
    Paran varsa protein tozu al , protein ağırlıklı beslenirsen daha iyi olur.
    Spora başlamadan önce kahve iç fazla karbnhidrat alamayacağından yorgun olacaksın.

7. respect2us.23

respect2us.23 Üye

Beğenileri:
    688
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    Diyetisyen
    Yeterli protein almıyorsan protein tozu ve aminoasit suplementlerinin olumlu etkisi olacaktır. Ama protein ihtiyacını besinlerle karşılıyorsan takviyelerle alacağın protein enerji için kullanılacak ya da yağ olarak depolanacaktır. Yani kalori alımını artırarak olumsuz etki gösterecektir.
    3 günlük besin tüketim kaydını alarak kaç gram protein aldığını hesaplayabilir ona göre supplement konusunda karar verebilirsin. İhtiyacını ortalama vücut ağırlığı(kg) başına 1.2-1.7 g olarak alabilirsin ;)

8. Batuhan Şeker

Batuhan Şeker Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    11
    Valla Şuan Animal Cuts + Hardline Matrix 3 Alıcam Günlük Proteinimi Karşılayamıyorum Fakat Kendimi Zorluyarak Spor Yapmayı Ve Wushu Dövüş Sanatına Gimeyi Planlıyorum Çünkü Kilo Bana Çok Engel Oluyor. 2 3 ayda Ben Bu Kiloyu Vermem Lazım En Azında 80 Kiloya Düşmem Lazım Şuan 95 Kiloyum Aşırı Zorlicam Son Durağım 70 Kilo Olmucak Basenim Çok Var Bide Bacakta Fakat Tamamen Buna Çalşsam Takviyelerle 3 Ayda Toparlanırmıyım Ve Bu Arada Aşırı Hızlı Kilo Aldım 3 Ayda 69 dan 89 a çıktım Bunun İçin Hastaneyede Gittim Sorun Olmadığını Söylediler Fakat Basen Çatlakları Acıyordu

Sayfayı Paylaş