Yeni Başlıyorum Başlangıç Alacağım supplementler için tavsiye

Konusu 'Yeni Başlayanlar Bölümü' forumundadır ve MuhammedENES tarafından 24 Mart 2016 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 3 üye.
  1. MuhammedENES

MuhammedENES Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    merhabalar, abilerim ve kardeşlerim yeni başlıyorum Kilom 68 Boyum 1.69 Biraz Göbeğim var daha öncesinden yapmıştım ama ciddi yapmamıştım.
    şimdi ciddi bir şekilde yapamaya karar verdim pazartesi başlıyorum.. alacağım ürünler
    • Hardline Whey 3Matrix 2300 Gr
    • Hardline L-Karnitin Matrix 3000 Mg 20 Ampul
    Başlangıç için bu ürünleri almayı düşünüyorum.. yağ açısından fazla olduğumu onun çinin
    L-Karnitin ile yağ yakma hızını arttırmayı planlıyorum Whey 3MAtrix ilede kas gelişimini hızlandırmak amacındayım. önerceğiniz başka birşey varmıdır yada yanlışım olan nokta varmıdır. ilk bir ay nasıl bir çalışma şekli izlemeliyim göbek eritmek için göğüs kıllarını ne ile almam daha iyi olur ? bu arada forumda yeniyim inşallah daimi üye olmayı umut ediyorum şimdiden cevaplayan arkadaşlara çok teşekkür ederim...

2. tolga93

tolga93 Üye

Beğenileri:
    8
    Ödül Puanları:
    18
    Yer:
    istanbul
    Benim sana nacizane tavsiyem ilk 4-5 ay hiç bir şekilde takviye alma. Hatta doğal yoldan ek besinsiz gidebildiğin son noktaya kadar gir ondan sonra gerekiyorsa illa gelişimin için o vakit al. Şimdiden iyi çalışmalar.

3. SiR_Arawn

SiR_Arawn Üye

Beğenileri:
    868
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    İzmir/Buca
    1. aydan veya 3. aydan sonra supplement alınması tarafında olsamda , illede alıcam diyorsan.L-Karnitin pek işlemicek hissetmeden geçicek , ama whey için başlangıçta olan biri için komplex protein olarak hardline güzel ürün üretiyor.hatta 4kliği 300tl 2ksi 150tlye geliyor uygun onu alman uygun , yanına kas kazanımı içinde 3. aydan sonra BCAA eklemen iyi olur.Yağ yakımına birşey önermedim o biraz daha çok kalorinle , antremanınla çözülcek bir durum , önemli olan burda kas kütlemizi artırmak yeni başlayanların spora dahil oldukça gelişimi hızlanması için Whey+Bcaa dedim.

Sayfayı Paylaş