Yeni Başlıyorum , Antrenman ve Beslenme Yardım !

Konusu 'Yeni Başlayanlar Bölümü' forumundadır ve Yeni Sporcu tarafından 15 Ekim 2017 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 2 üye.
  1. Yeni Sporcu

Yeni Sporcu Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    Yaş 22
    Boy 1.85
    Kilo 78

Ücretsiz salonda çalışıyorum bu 2. gidişim genelde kafama göre düzensiz çalıştım , Vücut olarak hafif yapılı duruyorum fakat karın kısmında hafif yağ tabakası var aynı şekilde baldırlarda da biraz toplu ,bu bölgeleri tamamen eritip kol omuz göğüz ve karın yani kısaca üst vücut bölgesini tamamen sağlam yapılı hale getirmek ve bacakları da düzgün şekilli hale getirmek istiyorum bunları yapabilmek için sağlam bir antrenman programına ihtiyacım var haftada 4 gün gitmeyi planlıyorum her türlü programa uyabilirim tamamen kararlıyım ve istekliyim... Beslenmeyi ise elimden geldiğince düzelttim fakat belli bir programım yok 11 gibi kalkarım öğlen tost akşam ızgara yeme şansım var yurtta mutfağım olmadığı için beslenme olarak marketlerden alınabilecek şeyler ile beslenebilirim ama ne ile beslenmem gerek hiç bilmiyorum , artık erken kalkmaya çalışıyorum sabah 8 de omlet rafadan yumurta peynir vs gibi kahvaltı yapma şansım var... Bana sabah öğlen akşam gibi bir programdan ziyade genel olarak atıyorum cips çikolata peynir meyve sebze haşlama vs. şunlar yenilecek şunlar yasak gibi bir liste yapsanız ben öğünlerimi buna göre ayarlasam antrenmanıma yararlı olabilir mi yada benim durumuma göre beslenmeyi ne şekilde nelerle yapmalıyım ? (protein tozunu kesinlikle düşünmüyorum)

Bu konuda profesyonel ve bilgili arkadaşlar antrenman ve beslenme konusunda yardımcı olabilirler mi...

2. kaldıray

kaldıray Üye

Beğenileri:
    215
    Ödül Puanları:
    53
    Meslek:
    fotoğraf
    Yer:
    marmaris
    düzenli git programlı çalış ücretsiz salonda hiç bi hoca yok. sen yasakları saymışın işte. yurttta ketıl al yumurta kaynat. konserve ton al her fırsatta sebze yemeyi i bul sebze sevmiyosan küfür ede ede ye. sakın kaçma.

3. Yeni Sporcu

Yeni Sporcu Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    Yaptığım düzenli beslenme veya antrenman programım yok bir düzenim yok gelişigüzel olarak da bir gelişme olmayacak bu arada ketıl yasak bu yüzden yardımcı olabilecek biri varsa düzenli yapabileceğim sağlam programa ve beslenmeye ihtiyacım var..

Sayfayı Paylaş