Yeni Başlıyacam Şiddetle Tavsiye Lazım

Konusu 'Geri Dönüşüm Kutusu' forumundadır ve eerdemirci02 tarafından 4 Mart 2018 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 3 üye.
  1. eerdemirci02

eerdemirci02 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    S.a Arkadaşlar internetten dolaşırken pek 1 şey anlamamak'la birlikte vazgeçiyordum.Neredeyse ki bu foruma denk geldim.. Bana Yardımcı olabilcek birilerini bulma ümidiyle yazıyorum.
    Boy:1,73
    Kg: 97-100
    Gerisini ölçtürmedim bilmiyorum ..
    Benim Acilen ve hızlı bir şekil'de Kilo vermem lazım kas vs felan kaybım olasda ileride sıkıntı olacağını biliyorum ama benim için hayat memat mesalesi haline geldi. sonra zamanla düzenli beslenme ile kurtarırım diye düşünüyorum.
    Tek sıkıntım İşim gereği Gece 23:00- 07:00- Arası calısıyorum 08:00- 8:30 gibi uyuyorum. Gece calışıtıgım için nasıl bir diyet programı ve nasıl bir spor düzeni ile başlamalıyım. Alkolüm yok Sigaram yok... Yağ Yakıcı Proteinler de kullanmayı düşünüyorum sürekli değil ama en az 2-3 ay kadar kullanmayı planlıyorum....

Şimdi'den Vereceğiniz Cevaplar için Tşk ederim..

not: Konuyu Yanlış Başlık altında açmışsam mod'lardan özür dilerim konumu silmemeleri ve Uygun olan Başlık altına almalari rica olunur..

2. Sawtain

Sawtain Üye

Beğenileri:
    148
    Ödül Puanları:
    53
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    zonguldak
    konu acmak yerine forumu biraz gezmeniz istediginiz bilgiyi verecektir yeni baslayanlar bolumune bakmanizi oneririm

3. sinful

sinful Bölüm MOD Yönetici Bölüm MOD

Beğenileri:
    95
    Ödül Puanları:
    38
    Değerli üyemiz;
    Konunuz kilitlenip kapatılmıştır.

Konu kilitleme sebepleri;
    - Daha önce benzer bir konu açılmıştır.
    Lütfen arama yapmadan konu açmayınız.
    Link :

Arama Kelimeleri :

Yukarıdaki arama kelimelerini ya da aklınızdaki konuyu arama bölümündeki "sadece başlıklarda ara" sekmesini tıklayarak aratınız. Çıkan arama sonuçlarından sorunuza en uygun bulduğunuz başlığı inceleyiniz.Aradığınız cevabı bulamadığınızı düşünüyorsanız dahi sorunuzu o başlıkta sorunuz.Çok özel bir durum olmadıkça yeni başlık açmayınız.Aksi takdirde başlık kirliliğine neden olursunuz.

Lütfen 1 dakikanızı ayırarak forum kurallarını okuyunuz. Forum kurallarını okumak için buraya tıklayınız!
    Anlayışınız için teşekkür ederiz.

Saygılarımızla
    BodyForumTR Ekibi

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.

Sayfayı Paylaş