Yeni Üyeler 2..

Konusu 'Konu Dışı' forumundadır ve Apollo Creed tarafından 23 Haziran 2007 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 7 üye.
  1. guardbody

guardbody Özel Üye

Beğenileri:
    1.600
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    KALİTE TEKNİSYENİ
    Yer:
    MAGNESIA
    böyle yazılar benim hoşuma gidiyor yaa.hele birde yazdıkları tamamen sallama ise süper eğlence çıkıyor bana.Saydam sanada yazıklar olsun,kırıldım yani.bukadar muhabbetten sonra daha küfür etmediysen suç sende derim ben.en azından özelden yada msn üzerinden birkaç güzel iltifatta bulunsaydın adama.
    Karasan sende adamı amma küçümsemişin yaa.o 95 kilo sikletini mahalleli gençler kendi aralarında belirlemişler.3-5 kişi mahalle kavgası yapıp birinci ilan etmişler kendilerini,ben öğrendim:)

2. Karasan

Karasan Özel Üye

Beğenileri:
    2.095
    Ödül Puanları:
    0
    Valla Guardbody, sende çok iyimsersin, ideal kilosu 80 olan adam 95 kiloyken mahalle birincisi falan olamaz ya, o göbekle basket topu gibi sektirirler oğlanı, mahallenin hophopu olur ancak, hem o göbeğe kemerde olmaz, piknik tiplerin akseuarı pantalon askısı yakışır bu kendini bilmez oğlana hyper_

3. saydam

saydam Özel Üye

Beğenileri:
    1.922
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    serbest
    Yer:
    Academic Sport Center
    forumda ki konumumdan dolayi olsa gerek guardbody,bundan daha agirlarida soylenmisti ama yine cevap vermemistim.

4. guardbody

guardbody Özel Üye

Beğenileri:
    1.600
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    KALİTE TEKNİSYENİ
    Yer:
    MAGNESIA
    yarına kalmaz yine gelir bu sefer 45 kiloda balkan şampiyonu olarak tanıtır kendini.sağlık olsun.ilk tecrübemiz olmadığından yine bir sorunu daha egale ettik.geçmiş olsun.

5. saydam

saydam Özel Üye

Beğenileri:
    1.922
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    serbest
    Yer:
    Academic Sport Center
    bence daha ugrasmaz,sicaklar iyice bastirdi,kalan son akli da bu sicak hava dalgasi ile gitmis olur herhalde.

6. FleXoR

FleXoR Özel Üye

Beğenileri:
    10.235
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    Antrenör - Yazar
    Yer:
    Kırklareli & sivas
    Bir süre boksla uğraştığımdan edindiğim bazı arkadaşlarım var geçenlerde bana boksla ilgili eğlendirecek link varmı dediler bende bu başlığı verdim msn den bana gülmekten gözlerinin yaşardığını anlatıyorlar ve şöyle anlatıyor

- Altın yumruk
    Hocam bende karadenizliyim of tan bizde en ağır +80 var kemeri olan ayrıca balık teknelerinde gençler boks yapardı ve kazanana kemer olarak 40 kiloluk balık verirlerdi oda temsili olarak beline dolayıp bakın altın kemerime derdi arkadaşımız oradan galiba hala o balığın kemer olmadığını anlayamamış

Flexor-
    İlahi faruk çok eğlendirdin beni akşam akşam

apollo-

Asıl biz eğlendik hocam guradboy rumuzlu kişinin cevapları kopardı bizi keşke arkadaşı banlamasalardı ne güzel eğleniyorduk

Flexor-
    Buyrun samet msn bırakmış [email protected] eğlenmeye devam edersiniz ben kaçtım

7. guardbody

guardbody Özel Üye

Beğenileri:
    1.600
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    KALİTE TEKNİSYENİ
    Yer:
    MAGNESIA
    böyle birkaç kişi daha çıkarsa stand up show başlayacaktır.alkışlarınızı esirgemeyin:)

Sayfayı Paylaş