Yeni Üyeler 2..

Konusu 'Konu Dışı' forumundadır ve Apollo Creed tarafından 23 Haziran 2007 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 7 üye.
  1. Apollo Creed

Apollo Creed Yeni Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    bnde sıtenın guzel olduguna ınananlardanım. bır dost tavsıyesıyle tanıstım bu sıteyle amma velakın bı sorun vardır o da admınlerle alakalı.bn acık sözlu bırıyım sıkayetım dıkkate alınmalı . sımdı atııgm ılk mesaj söyle bıseydı '' Sitenize yeni üye olmus bulunmaktayım.Öncelıkle tum herkese mrb dıyorum.Sitenizde hos zaman gecırecek, dıer ark lar gbı yaralanacagımı dusunuyorum.
    Kısaca derdımı anlatayım.şöylekı 179 cm ve 91 kıloyum pazu 35 omuz 110 göğüs 103 bel 101cm .2-3 sene kadar kungfu ve boks yaptım.hatta kungfu antrenörlugum(bruce lee stılınde) bıle var.bu yıllar zarfında ıdeal ve ortalama kılom 78 dı en fazla 82 oldugum zamanda bıle cok rahattım .malum bu sene unı ye basladık derken devlet yurdunda bır yıl gecırdık.yedıgımız gereksız ve saçmasapan yıyeceklerden dolayı olsa bı ara 96 kıloya kadar cıktıgım oldu.sımdı derdım bunlarla .daha once body buıldıung de yapmıstım.3-4 ay kadar (aralıklı).Bu spor dalında az cok kendıme gore tecrubem var. Aktıf spor (kungfu) yaptıgı mdonemlerde 2 parmak uzerı 12 sınav cekecek kadar kuvvetlıyken suanda buna yaklasamıyorum bıle.herneyse...suanda 2 hafta oldu yenıden body e basladı zayıflama ve basta pazu olmak uzere kaslanma amaclı,bnm esas derdım karın ve kalca bolumunde.yedıgım seylr hep bu bölgelere yarıyor.sorularımı maddeler halınde yazıyorum
    1)salondakı hoca kardıyoyu bana bıraktı ve bunu agırlık ıdmanından snra ıdman sonrası yapmamı tavsıye ettı.ılk hareketler agırlıklardan olsuyr ve gogus omuz kol olrk yazılmıs.cok fazla set var..şimdi bnm ıstedıgım kalca karın da ıncelme ve pazuda hafıf de omuz da gelısme buna uygun bı program onerırmısınız?
    2)cok kısa bı sure ıcerısınde yag yakımın nasıl olmalıdır nelere öncelık verılmelı (ıdman olark)
    3)pazular ıcın en kısa surede gelısımı saglayacak hareket hangısıdır?
    4)cla kullanımı en ıdeal sekılde nasıl olmalıdır?
    bana ideal bı program yazın sıze duacı olayım.cunku bu halım bn deılım tesekkurler sımdıden eyv. ;) '' ......böle bır mesaj atmısdım kendım yenı bır baslık acarak , ama kılıtlendı konuyu baska yerde ara dendı ok kabul dedım.sonra baska bı arkadasın actıgı baslık altında yazdım yıne kılıtlendı..bn ne ıstedım kendıme aıt bı antrenman programı ...sız ne vadettınız bu tur paylasımlar...eger yapmıcaksan vadetme.bı de yazmıs admın uzaklastırılırsın dıye eger cok ıstıyorsan yap.zaten yaptıgın adamlık deıl, sözlerımı nasıl yargıalrsanız yargılayın böle sacmalık olmaz. derdımızı daha nası anlatalım adam gbı yazdık ıste oraya ......uyenı tınlamayacaksan sıl gıtsın karar senın forum cok ..kımse tek deıldır vesselam ....

2. saydam

saydam Özel Üye

Beğenileri:
    1.922
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    serbest
    Yer:
    Academic Sport Center
    evet forum cok ama boyle basarilisi yok istersen ozelden adreslerinide veriyim.

senin sordugun sorular forumda cok tartisildi eger hazirci olmazsan gider arastirir ogrenirsin ama seni uyarmamiza ragmen sen hala israrla armut pis agzima dus yapmaya calisiyorsun,bu kafada olmanda senin sezonluk sporcu oldugu izlenimini yaratiyor insanda.oku ogren.

3. Apollo Creed

Apollo Creed Yeni Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    evet admın olabılırısn ama bnm sporculugum hakkımda yorum yapma hakkını sana kım verdı?? bn yazdıgım sordugum sorunun arkasındayım , adam gbı uslupla sorduk bı program ıstedık kılıtledın, sonra baskasının baslıgı altında yazdık - sorduk y(yenı baslık acmadık) yıne kılıtledın bunu manası kısaca s... gıt dmektır bu kadar kendını begenmıslık yapma unutma kı forumun gözdeyse bu uyelerınden dolayıdır.bnı sılmek ıstıyorsan sıl .bu durumdan bu yaptıgından dolayı ınt. e ısyan ettım bn yıllardır forumlardayım snn gbısını görmedım sıl uyelıgımı ama kendı hakılıgına guvenıyosan bu msj ımı sılme , bnm sporcuılugumdan suphelenıyorsan buyur gel samsunluyum mısafır edebılırm sorun dıel,bn body cı deılım boksörum hıcbır zmn hazırcılık yapmadık, yapsak karadenız 95 kılo kemerımız olmazdı , bı ısı ya adam gbı yapın ya da yapmayın ,

4. saydam

saydam Özel Üye

Beğenileri:
    1.922
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    serbest
    Yer:
    Academic Sport Center
    sana benim adminligimle ilgili yorum yapma hakkini kim verdiyse,bana da sporculugunla ilgili yorum yapma hakkini o verdi.

ben senin uslubuna laf etmedim sadece sorularinin cevabi var,arastir,oku,ogren dedim,sen ne yaptin uyariya ragmen yine sorunu baska baslikta sordun.bizim kapimiz herkese acik ama kurallarimiza uyan,bize yardimci olan ve hakikaten bu ise gonul vermis insanlar.simdi ye kadar buralara bunlari yazacagina okuyup biraz arastirsaydin,sorularinin cevaplarinin cogunu bulmus olurdun.

bu konun da fazla uzamamasini rica ediyorum,oku ogren ve sonucta aklina takilan sorulari sor.

mesela sana bir ornek veriyim,kendin icin kardiyo sormussun,sag ustte arama tusu var oraya kardiyo(cardio) yaz bulacagin sonuclar seni fazlasi ile tatmin edecktir.ve sonra yine ayni seklide diger sorularini arastir.

5. saydam

saydam Özel Üye

Beğenileri:
    1.922
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    serbest
    Yer:
    Academic Sport Center
    apollocreed ozel mesajla kufur ettigi icin forumdan uzaklastirildi.

soyledigine gore gaylar in cogu bodycilerden cikiyormus dostlar.

kusura bakmayin bunu buraya yazdigim icin.

6. Despo

Despo ADMIN Yönetici Admin

Beğenileri:
    6.095
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    Serbest
    Yer:
    Danimarka
    Gülüyorum...
    Saydam, simdi merak etme yeni bir üye ismiyle yine yazacak, yine yakalanacak ve bu kez "forumu hacklicemmm!!!" diye bir PM atacak. a32
    Haa neden mi gülüyorum ?
    bn body cı deılım boksörum hıcbır zmn hazırcılık yapmadık, yapsak karadenız 95 kılo kemerımız olmazdı

Anlayana...

7. diez

diez ADMIN Yönetici Admin

Beğenileri:
    15.000
    Ödül Puanları:
    123
    Yer:
    Çorum
    Apollo creed msjlarından anladığım kadarıyla klasik vietnam sendromu benzeri sendrom yaşayan, eskiden şuydum şimdi o yüzden dokunulmaz ve vazgeçilmezim havalarında olan bir banned üye..Misketlerini aldı ve gitti ....

bu forum ayakta kalıyorsa kuralları ile ayakta kalıyor..örnek alınıyorsa kuralları ve prensiplerinden dolayı örnek alınıyor..Saydam dediğinde çok haklı..kişiye göre program yazılsaydı 9500 adet farklı program yazılmak zorunda kalınacaktı..Araştırmayan adam isteksiz demektir..İsteksiz adamda kesinlikle Body YA-PA-MAZ!!

8. saydam

saydam Özel Üye

Beğenileri:
    1.922
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    serbest
    Yer:
    Academic Sport Center
    program cikartmak da sorun degil,yinede cikar ama ben sordugu sorular icin dedim ayrica resimini veya videosunu gormeden nasil program yazabiliriz o da ayri?sanirim bu da bizi diger forumdan ayiran ozelligimiz olsa gerek.

9. saydam

saydam Özel Üye

Beğenileri:
    1.922
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    serbest
    Yer:
    Academic Sport Center
    ayrica forum uyelerine de sunu soylemek isterim;inanin atilmasinin nedeni bana ve forum uyelerine ettigi kufurlerden dolayidir eger isteyen olursa bana yolladigi pm i gonderebilirim.

10. guardbody

guardbody Özel Üye

Beğenileri:
    1.600
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    KALİTE TEKNİSYENİ
    Yer:
    MAGNESIA
    saydam adam 95 kilo kemerim var diyor sen hala kafa tutuyorsun,olmazki.benim hiç 95 kilo kemerim olmadı.en kalın kemerim bile 200 gram falan gelir heralde.
    ayrıca en çok gay bodycilerden çıkıyor diyerek kendince haklıda olabilir.belkide buyudugu çevrede gay bodyci çoktur.yattıklarının sayısını soylese daha net yorumda bulunabilirdik.91 kilo 35cm kol ile sezonluk diyerek arkadaşa hakaret etmişsin.sezonu bile çıkaracağını sanmıyorum.idman yaparak bukadar kilo aldıgına göre çok aktif bir yaşantısı var arkadaşın.
    site çok var demiş dogru.kendini üzüm güzeli ilan eden body siteleri mevcut.sitedeki 4 kişinin yazıları uzerıne kurulmuş koca bir forum ve yıllar geçmesine rağmen 4 kişi haricinde yazı yazan yok.benim bildiğim en eskilerden 2 site var konusunda tecrübeli.birde yeni yapılanan arkadaşlarımız var.onlarda umarım devamını sağlayacaklar bu misyonun.diğerlerini muadil olarak göremiyorum,üzgünüm.

11. saydam

saydam Özel Üye

Beğenileri:
    1.922
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    serbest
    Yer:
    Academic Sport Center
    guardbody adami rezil etmissin valla ben ona bunlari yazsam bugun beni ariyor olurdu,haha.

12. guardbody

guardbody Özel Üye

Beğenileri:
    1.600
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    KALİTE TEKNİSYENİ
    Yer:
    MAGNESIA
    Arayan bulur diye çok sevdiğim bir laf vardır benim.Yarın öbür gün YEMİNİMİ BOZDUM ÜLEN diye biri karşıma çıkmaz umarım.Çok korkarım ben öyle şeylerden.kendi ebatlarında birine sataşır umarım.bana fazla gelir:)

13. kaplan55

kaplan55 Yeni Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    ulan dxxxxxxxxxxr,kıloma laf atılmıs 95 kıloluk boksörle 100 kıloluk badıcıye bıle kıyaslayamazsınız , sızın sporunuz hamallıkdan baska bıse deıl, herneyse sımdı azımı bozduruyonuz , 95 kılo agırsıklet kemerını ''95 kılo kemer'' seklınde anlayacak zıhnıyetınıze xxxxxxxx bn sızın, vietnam sendromumu, :) guldurmeyın allah askına , tanıdıgım bı ton spor hocası var bodybuıldıng. sıze sordumkı blkı farklı tavsıyelerınız olur . sız kendı kendınıze gelın guvey olun, ordan öyle bı kac tane sırtlanın bıorlesıp saldırması gbı konusacagınıza brıaz daha somut olun , ısde adresım : [email protected] , tartısmak ısteyen varsa buyursun gelsın, yada kendı ıcınızde xxxxx yarısına devam edın , guardbody cok konusma ordan gel msnd ekonusalım , ha sunu da sölemeden gecmıyım , bn admıne kufur ettım cunku ole olması gerekıyodu bırı sıze söverse sızde söversenız bu ada admın olsa sövmez,

14. guardbody

guardbody Özel Üye

Beğenileri:
    1.600
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    KALİTE TEKNİSYENİ
    Yer:
    MAGNESIA
    msn üzerinde kroşe vurmayı falanmı planlıyorsun yoksa tombul boksör.senin siklette zaten 2 kişi avrdı yarışmada.haliyle biriniz 1 diğeriniz 2. oldu niye saklıyosunki.sporcu zihniyetin sıfırı bırak eksilerde.forum üzerinde bayan katılımcılar bile varken ağzını bozdunya senden cacık bile olmaz.sen msn adresini vermişsin ama istersen ben sana ev adresimi vereyim.kıyaslamayı o safhadan sonra yaparsın.

15. saydam

saydam Özel Üye

Beğenileri:
    1.922
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    serbest
    Yer:
    Academic Sport Center
    ben sana kufur etmedim hatani soyledim istersen pm i buraya koyayim.

16. saydam

saydam Özel Üye

Beğenileri:
    1.922
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    serbest
    Yer:
    Academic Sport Center
    sanirim son macinda kafana cok darbe aldin delikanli,istersen seni forumun doktoruna yonlendirelim.

17. Karasan

Karasan Özel Üye

Beğenileri:
    2.095
    Ödül Puanları:
    0
    Arkadaş boks yapmadan beyni sulanmış :D
    Nereden mi anladım?
    En şişman zamanının 96 kilo olduğunu söylüyor, ki bu formsuz bir 96 kilo, spor yapmamanın getirdiği bir 96 kilo.
    En iyi halim 80 kilo civarıydı diyor, sonra Karadeniz'de 95 kiloda kemerim vardı diyor.
    Heralde fantazi dünyasında en tombik olduğu zamanı en güçlü hali olarak canlandırmış ve o halde şampiyon bir boksör olduğunu hayal etmiş.
    95 kg. diye bir siklet var mıdır?
    Karadeniz 95 kg. şampiyonluğu gibi birşey var mıdır, bunlara girmiyorum bile, arkadaş fantazi diyarının "erkek feriştahı" besbelli, artık hayalini kimler süslüyor, orası beni ilgilendirmez hyper_

18. XtremePumpTR

XtremePumpTR Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    Almanya|Istanbul
    ya arkadaslar biliyorum yanlis yer ve yanlis davranis ama bi konu acttim ve 2 gün oldu kimse bi cevap vermedi nede yardim etti Neden ?

yani bu kadar bilgili ve bu isi bilen abiler var burda ama kimse den ses cikmiyor

lütfen biraz daha aktiv olalim lütfen

Saygilar...

edit:
    kusura bakmayin arkadaslar sorry cevaplar gelmis ama ben görmemisim sorry =)
    biraz acele ettim galiba

Allah'a Emanet Olun
    Almanya'dan Selam

Son düzenleme: 24 Haziran 2007
  19. marthel

marthel Üye

Beğenileri:
    125
    Ödül Puanları:
    53
    egolarını sanal alemde tatmin etmeye çalışan birine niye ip ban atılmıyor çünkü şmdi başka bi üyelikle gelip yine yazıcak??

20. Despo

Despo ADMIN Yönetici Admin

Beğenileri:
    6.095
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    Serbest
    Yer:
    Danimarka
    Marthel malesef..

Sayfayı Paylaş