Yeni Çift Bölge Sistemi-Yorumlarınızı bekliyorum

Konusu 'Antrenman Günlüğü' forumundadır ve Vendetta902 tarafından 23 Kasım 2019 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 3 üye.
  1. Vendetta902

Vendetta902 Üye

Beğenileri:
    18
    Ödül Puanları:
    18
    Selam dostlar kesintisiz olmamakla beraber uzun bir süredir çeşitli bir spor hayatım var. Antreman sistemi olarak bir süredir itme-çekme-bacak sistemini kullanıyorum. Başlarda çok verimli olsa da belli bir süreden sonra verimi haliyle ciddi anlamda düştü. Bende daha önce denemediğim Çift bölge sitemini uygulamaya karar verdim. Bir program hazırladım; ağır bir program olduğunun farkındayım. Açıkcası en önem verdiğim kas grubunun sırt olduğu için onu tek güne yaydım. Programı koyuyorum, öneri ve görüşlerinizi belirtirseniz sevinirim. :)

2. ares1905

ares1905 Üye

Beğenileri:
    22
    Ödül Puanları:
    18
    biceps için 5 hareke mi? daha neler sırt için de sanırım 10. İlaçlı olana bile fazla bunlar yahu

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

3. NeverEnough

NeverEnough Üye

Beğenileri:
    652
    Ödül Puanları:
    103
    Meslek:
    Stj.Dr.
    Bu programdan hiçbir kazanç elde edilmez.

Çünkü eğer bu yazdıklarını yapacak kadar süper kahraman olsaydınız dahi, dinlenmek için her idmandan sonra 1 ay dinlenmeniz gerekirdi. Tüm sırt idmanı günlük 5 set deadliftten ibaret insanlar var. Hepsi de bizlerden çok daha güçlü ve estetikler.
    Gerçekte olan şey hiçbir hareketi doğru düzgün yapmayıp, pump kovalamaktan ileri gidemeyecektir.

Amacınız ister powerlifting ister bodybuilding olsun, önce bazı temel şeyleri oturtmanız lazım. Siteyi araştırırsanız epey faydalı şeyler bulabilirsiniz.
    Kaslar antreman ile değil, düzgün dinlenme ile büyür. Hazırladığınız programa bakınca kesinlikle ama kesinlikle henüz kendi programınızı hazırlayacak seviyede olmadığınızo görüyorum, hazır bir program uygulamalısınız.

Sayfayı Paylaş