YENİYİM YARDİM VE YONLENDİRMEYE İHTİYACİM VAR!

Konusu 'Yeni Başlayanlar Bölümü' forumundadır ve mskoc tarafından 24 Nisan 2014 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen kişi sayısı 1 user .
  1. mskoc

mskoc Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Ogrenci
    Yer:
    Ankara
    Arkadaslar forumda ve bu sporda yeniyim. 17 yasindayim. Boyum 1.78, kilom 49-50 arasinda gidip geliyor. Anlayacaginiz ince uzun bi insanim. 2 hafta once bi spor salonuna yazildim ancak pek memnun degilim ama oturdugum yerdeki en uygun spor salonu burasi. neden memnun degilim cunku hocalar pek yardimci olamiyor. Benim kilo almam lazim. Hoca bana bi program yazdi genel olarak 20 kilo ile calisyorum aletlerde. Simdi sorulara geciyorum. Okula gittigim icin pek duzgun beslenemiyorum. bana karbonhidrat veya protein tozu almami onerdiler ben birde size soruyim dedim. Alicaksamda hangisini almaliyim? Karbonhidrat mi protein mi? bana 100-200 arasi fiyatli toz onerebilir misiniz marka olarak? Diger sorum 25-30 kilo basip 2 tekrar mi yoksa 20 kilo ile 4 tekrar mi yapmaliyim? Haftada 4 gun gidiyorum bu yeterli midir? Disarda yemek zorunda kalsam ne yemeliyim? Birde antremana baslamadan once isinma hareketleri yapiyorum ama kosu bandina da cikmaliyi miyim? cikicaksam ne kadar sureli olmali? kilo kaybi yapar gibi soylentiler var bu gerekli midir? Bana yardim edecek arkadaslara abilere ihtiyacim var simdiden cok tesekkur ederim

2. mskoc

mskoc Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Ogrenci
    Yer:
    Ankara
    up up up yardim bekliyorum

Sayfayı Paylaş