YENİ BODY PROGRAMIM NASIL

Konusu 'Yeni Başlayanlar Bölümü' forumundadır ve KOTER55 tarafından 4 Mart 2018 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 4 üye.
  1. KOTER55

KOTER55 Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    3
    2 hafta full body yaptım. Hoca programı değiştirdi bir gün spor bir gün mola veriyorum. Bulktayım . Sizce nasıl. Acaba bana fazlamı boşluk oluyor gibi geliyor

[​IMG] [​IMG]

2. de517

de517 Üye

Beğenileri:
    270
    Ödül Puanları:
    73
    Meslek:
    Satranç Antrenörü
    üst üste 3 gün yapıp 1 gün ara verip tekrar 3 gün üst üste yaparak gidilebilir. haftada 2 kez çalışmakta fayda var. iki büyük kası çalışmada 1 hafta ara olur gelişim olur ama yavaş olur. beslenmede sıkıntı olmadığını varsayarak yazıyorum bunları.

3. bordo14

bordo14 Üye

Beğenileri:
    143
    Ödül Puanları:
    53
    Meslek:
    öğrenci
    Yer:
    bolu
    yanlış bilgilendirme yapmayınız.adam 3 gün üst üste giderse gelişmez.gögüs günü ve omuz günü arka kol çalışıyor.2 gün üst üste arka kol çalışılmaz.ayrıca 1.gün ön omuzda çalışıyor 2.gün de omuz çalışıyor omuzu da gelişmez.arkadaş gün aşırı çalışmalı.lütfen bilmeden yorum yapmayınız

4. KOTER55

KOTER55 Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    3
    Peş peşe gitsem ağır gibi olacak. Gün aşırı gitsem hafif gibi olacak sanırım. Bu üç günden bir günü diğer iki güne dağıtayım diyorum nasıl olur hocalarim

5. semih1

semih1 Üye

Beğenileri:
    19
    Ödül Puanları:
    18
    Bana göre bu tür split programlar iyi değil, çünkü bazı kaslar yeteri kadar dinlenmiyo, split için en iyisi itme/çekme/bacak, bi araştır dediğim antreman yöntemini

Sayfayı Paylaş