YENİ BAŞLAYANLAR HAFTA DA KAÇ GÜN SPOR YAPMALI?

Konusu 'Yeni Başlayanlar Bölümü' forumundadır ve hülaguhan44 tarafından 10 Eylül 2018 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 3 üye.
  1. hülaguhan44

hülaguhan44 Üye

Beğenileri:
    7
    Ödül Puanları:
    18
    herkese hayırlı haftalar daha önce belediyenin spor salonuna gidiyordum 2 sene oldu sadece 4 ay gidebildim tecrübesizdim 4 ay gittim ama hiç bir gelişme gösteremedim pazartesi-çarşamba-cuma gidiyordum şimdi yeni biir salona yazıldım 4.haftaya girdim pazartesi-salı (çarşamba dinelnme) perşembe-cuma gibidiyorum hafta sonu tatil be sefer spordan sonra pizza-ayran-muz-ülker içim süt 30gr protein içiyorum sabah kahvaltıda çok peynir ve 3 yumurta yiyorum 70 kg dan 75 e çıktım 6-9 ay gibi 80-82 olayım yeter hafiftende olsa pantolun artık düşmediği gibi gömlek bile vücuda olmaya başladı eevt halal sıska kol ve bacaklara sahibiyim ama sıkı bacak çalışması yapıyorum çok az da olsa gelişme gördüm ve çok mutlu olmaya başladım inan bana çok güzel bir duygu ama bu sadece küçük bir adım diyeceğim o ki doğru program ve hareket-iyi beslenme-iyi yeme içme bu işin sırrı programda iyi olursa iyi sonuçalr alırsınız ben haftada 4 gün ile gelişiyorum 3 gün yetmiyor 5 günde ise pestil olup tutşum çıkıyor normalde kaç gün çalışmalı yeni başlayanlar ebnim bümnyem ve tecrübem bu şekil diyor ya sizler ne diyorsunuz saygılar

2. ShreddedLion

ShreddedLion Üye

Beğenileri:
    171
    Ödül Puanları:
    53
    Cevap : Yoğunluk

Dosdoğru sağlam idman yapıp çok iyi de beslenen herkes gelişir. Eğlenceye gitmiş gibi çalışan ve sallama beslenen ise gelişemez. Üç gün beş gün bunlar şekil. Recovery iyiyse 5 gün de çalışır gelişirsin. Kötüyse 3 gün de bile gelişemeyebilirsin.

3. 2pac.

2pac. Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    13
    Gün aşırı gitmelisin yani 1gün spor yapıp 1gün off yapmalısın.(benim 3.ayım dolucak hep haftada 4gün gittim) Beslenmen sağlam olmalı.önerim bence fullbody yapmalısın.
    Ben 3.ayımı doldurmak üzereyim 2ay fulbody yaptım hoca 2ye böldü programı buradaki 2ye bölünmüş programa benzer hatta aynı diyebilirim.3hafta onu yaptım bugün tekrar fullbody geçtim daha çok verim aldıgımı düşünüyorum

Sayfayı Paylaş