YENİ BAŞLAYANLAR İÇİN

Konusu 'Yeni Başlayanlar Bölümü' forumundadır ve yakupilyas tarafından 24 Mayıs 2020 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 2 üye.
  1. yakupilyas

yakupilyas Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    Herkese hayırlı günler, ben bu yaz döneminde yaklaşık 3 aylık sürede kollarımı omuzlarımı ve karın kaslarımın biraz belirginleşmesini istiyorum bu bölgelerimi belirginleştirmek istiyorum. Evde 5 er kiloluk dambılım var ben bunlarda 3 aylık sürede hangi hareketleri yapabilirim ne yapabilirim verebieceğiniz öneriler varmıdır? İnternette yazdıgımda bir ton sayfayla bir sürü hareketle öneriyle karşılaşıyorum kafamı çok fazla karıştırıyor. Bende bu foruma üye olup sizlere sormak istedim. 3 aylık sürede kollarım omuzlarım güzelce belirginleşsin karınım biraz şekil alsın bu benim için yetecektir. Özetleyecek olursakj 178cm 75 kiloyum evde kendim dambıllarla uzun süreli çalışmak istiyorum verebileceğiniz öneri tavsiye varmı dır. Şimdiden hepinize çok teşekkür ederim. Hayırlı bayramlar dilerim.

2. PatatesAdam

PatatesAdam Üye

Beğenileri:
    7
    Ödül Puanları:
    18
    Yaparsın ama çok ekipmanın yok bu yüzdem vücüt ağırlığınla parklarda çalış yada eve barfiks barı al bir sürü ev ve parkta çalışmak için internette bir sürü program var. Sonra denkleme dumbelleri ekle. Burda amaç kasları izole etmek ve pump yapıp kaslara daha fazla kan gitmesini sağlamak mesela omuz egzersizleri dumbella yap vücut ağırlığı ile omuz çok zordur. Yüksek tekrar yapman lazım fazla ağırlığın yok. Kol çalışmalarına izole hareketler ekleyerek ilerlersin yada dipsten sonra triceps çalış iyice yak vucudunu zorla iyi gelişirsin.

3. yakupilyas

yakupilyas Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    Peki evde dumbellarla önerebileceğiniz bir program var mıdır? Çok teşekkür ederim bu arada.

Sayfayı Paylaş