YENİ BAŞLAYAN

Konusu 'Beslenme' forumundadır ve theSNR tarafından 14 Mart 2015 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 3 üye.
  1. theSNR

theSNR Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    Ankara
    Öncelikle herkese merhaba.
    Bu benim forumdaki ilk konum ve aklımdaki birkaç şeyi sizlerle paylaşarak cevabını almayı umut ediyorum.
    19 yaşındayım , 168-9 boyum var , 64 kiloyum ve 5 yıldır amatör olarak futbol ile ilgileniyorum..
    Öncelikle kilom fitness yapmaya el verişlimi yoksa biraz kilo almam gereklimi ?

Beslenme ile ilgili sorularımda şunlar..
    Sabah kalktıgımda 4 yumurta yiyorum bazen sarılı bazen 1-2 tanesini sarısız.
    Bal , süt , 5-6 kadar zeytin , peynir , domates filan elimden geldiğince yemeye çalışıyorum..
    Antremanlardan sonra 100-200 gram arası tavuk domates ve meyve suyu içiyorum bunlar yeni başlayan birisi için yeterlimi?

Henüz 1 hafta oldu başlayalı ve neyin doğru neyın yanlıs oldugunu bılmıyorum ve sizlerin tavsiyelerini alabilme adına buradayım.
    Yardımcı olabilecek arkadaşlar , büyüklerim var ise cevaplarlarsa çok memnun olurum..

Herkese sağlıklı günler..

2. Onur Türkmen

Onur Türkmen Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    11
    Gunc tutalim konuyu bende yeni basladim kardesim bu arada hayirli olsun

3. kasmıodane?

kasmıodane? Üye

Beğenileri:
    35
    Ödül Puanları:
    38
    Kahvaltın iyi fakat antman öncesi karbonhidrat ağırlıklı beslenmek geerek makarna pilav salata vs vs atrman sonrası protein ve karhonhidrat ile beslenmek gerek tavuk et vs ara öğünleride araya katman lazım kuruyemiş olsun meyve olsun ...
    --- Mesaj birleştirildi, 18 Mart 2015 ---
    günde 3 ana 3 ara öğünü uygulamak lazım :) gelişşmek içiin zorlayıcı biraz fakat kaydeğer gelişme için şart :)

theSNR bunu beğendi.
  4. theSNR

theSNR Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    Ankara
    eyvallah kardeşim teşekkür ederim , umarım başarılı bi grafik çizerm :)

Sayfayı Paylaş