YENİ BAŞLADIM YAĞ YAKIĞ KAS KAZANMAK ÖNERİLER

Konusu 'Yeni Başlayanlar Bölümü' forumundadır ve Batuhan Dağıstan tarafından 7 Aralık 2014 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen kişi sayısı 1 user .
  1. Batuhan Dağıstan

Batuhan Dağıstan Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    Merhaba arkadaşlar ben vücut geliştirmeye yeni başladım hem vucudumdakı yağları yakıp hemde kas kutlesı kazanmak ıstıyorum
    Boy:1.80
    Kilo:90
    Yağ oranımı bılmıyorum ama gercekten cok yaglı bır vucudum var beslenme programım ve antreman programım soyle sızden ıstedıgım bu programı kullanarak ve beslenmeyı yaglarımı yakıp kas kazanabılrmıyım
    Sabah:3 yumurta (1sarısı ile) 2 kibrit kutusu peynir,5 zeytin,1 bardak lıght sut,2 dilim esmer ekmek 2.5 Saat sonra:1 adet yesıl elma Oglen : 250 gr tavuk gogsu ve yagsız salata 2 dılım esmer ekmek Ikındı:2 adet mandalına Aksam:1 konserve ton balıgı ve yanında salata (3-4 kasık ev yemegı ) Spor:45 dakıka kardıyo daha sonra butun vucudumdakı bolgelerı calıstırlcak sekılde agırlık calısıyorum antremandan sonra 200 gr lıght yogurt yıyorum ve 8 saat uyuyorum boyle yag yakıp kas kazanabılırmıyım lutfen onerılerınızı yapmam gereknlerı hatalarımı yazın arkadaslar sımdıden cok tesekkurler

Sayfayı Paylaş