YENİ BAŞLADIM PROGRAM VE BESLENMEM NASIL SİZCE ??

Konusu 'Yeni Başlayanlar Bölümü' forumundadır ve Hüseyn Bykl tarafından 29 Aralık 2015 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen kişi sayısı 1 user .
  1. Hüseyn Bykl

Hüseyn Bykl Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    11
    Merhaba;
    3 4 ay aradan sonra tekrar zaman bulup başlayabildim sonunda hemen uzatmadan programa ve beslenme biçimimi sizlere anlatayım
    Cardio Body Programı
    bisiklet 10dk
    koşu bandı 15 dk
    Twister 10 dk (arada uzay yapıyorum)
    sopa dön 5 dk
    mekik 5*40 (30 saniye beklemeli)
    sıkıştırma 2*50
    sit up 5*15
    ters mekik 5*30
    yan mekik 5*30
    agırlıkla eğil 10 dk
    alt chest press 2*15
    coblo crosower 2*15
    puldown öne 2*15
    coblo rowing 2*15
    çift danbıl curl 2*15
    push down 2*15
    omuz yana açış 2*15
    böyle bir program ile çalışmaktayım hocaya söyledim ve hem yağ kilo yakma hemde kas geliştirmek için en ideal program oldugunu ve cok sağlam beslenmem gerektiğini söyledi
    uzatmadan geçelim beslenme programına
    sabah
    3-4 yumurta lor peyniri bir kaşe (100 gr vardır herhalde) tahin ve pekmez veya bal
    öğlen (okul sonrası)
    200 250 gr haşlanmış tuzsuz tatsız tavuk gögsü
    100 gr yakın haşlanmış bir o kadar insanı hayattan sogutan bulgur
    1 bardak ayran veya bir kaşe yogurt
    akşam (spor sonrası)
    200 250 gr tavuk gögsü ve yine olmazsa olmaz bulgur karısımı
    1 adet tamek veya cappy atom karısık meyve suyu spor sonrası direk içiyorum genelde enerji ihtiyacını karşılar dediler şeker var ama içinde ne dersiniz bu konuda
    SORULAR;
    1:programım bu şekilde haftanın her günü gitmeye calısıyorum ama aksıyor tabiki haftalık 3 gün mü 5 günmü uygundur sizce
    2:beslenme programım nasıl yeterlimi 80 kg 1,73 boyundayım bide arada eti form müsli sıfır şeker ilaveli çikolata kaplı bisküvitleri var kutudan 4 tane cıkan ondan günde 2 tane tüketiyorum akşam gündüz değişiyo tabi fark edermi bir zararı olurmu
    3:antreman programım nasıl çok sıkı calısıyorum ve eve gelince vücudumun yandıgını hissediyorum yeterlimidir veya eksik bir şey varmıdır

şimdiden ilginiz alakanızdan dolayı teşekkür ederim

NOT:sabah lor peynirinden kurtulmama yardımcı olurmusunuz ne yerim onun yerine hayattan sogudum artık

Sayfayı Paylaş