Yemekten Zehirlenme, 1.5 sene ara, toparlanma

Konusu 'Vücut Geliştirme & Fitness' forumundadır ve brsyuksel tarafından 29 Temmuz 2015 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen kişi sayısı 1 user .
  1. brsyuksel

brsyuksel Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Arkadaslar selamlar herkese,

Basliktan da anlamissinizdir ben durumu daha da aciklayayim sizi yormayacak sekilde.

Ben 3 sene boyunca vucut gelistirme yaptim, ilk senesinde yag yakma calistim, sonraki zamanlarda (baslarda bilincsizce olmak uzere) agirlik calistim. Guzel bi vucuda kavusmustum o zamanlar. Daha sonrasinda yemekten zehirlendim 12-15 gun boyunca midem tek bi dilim ekmek almadi ve goz gore gore kaslar inanilmaz bir sekilde eridi tabii. O moral bozuklugu ve okul sebebiyle 1,5 sene biraktim, tek bi sinav dahi cekmedim. Gunde 10-11 yumurta beyazi+ 600-700 gr tavuk+ protein tozu ile beslenirken beslenmeyi bozdum yag kutlem artti (balkon gobek), kondisyon sıfıra dustu vs vs vs.

Simdi sukurler olsun tekrar basladim idmanlara. 3. haftaya girmis bulunmaktayim. Yalniz inanilmaz moral bozucu oluyor tahmin edebiliyorsunuzdur.

Eski zamanlarda bench press'te 3 set 80-85-90 kg basarken simdi 45 kg ile seti tamamlayamiyorum, cocuk gibi aglicam burda :)

Sizin onerileriniz nedir bu konuda arkadaslar? Benim aklimda 4*12 lik setler var hafif agirlikla 20-25-30-35 kg gibi bir sureligine. Siz ne dersiniz benzer bi durumla karsilasan oldu mu aranizda? Hafif agirlik cok set uygulamasina girmeden direkt devam et diyen ya da baska bir onerisi olan varsa memnun olurum.

Okuyup ilgilendiginiz icin tesekkurler. Sag olun.

General Mobile 4G cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

2. poyrazozmen98

poyrazozmen98 Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    0
    Muscle memory yani kas hafızası diye bir şey var. Merak etme eski gücüne kavuşcaksın.

GT-I9500 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

atilla_hakan bunu beğendi.
  3. brsyuksel

brsyuksel Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Evet biliyorum ama benim sorum buna giden dogru yol nedir? Su anki idmanlar yararsiz geliyor gibi

General Mobile 4G cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Sayfayı Paylaş