Yemeksepeti sitesi ile doğru beslenme

Konusu 'Beslenme' forumundadır ve ryangt tarafından 23 Nisan 2012 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 6 üye.
  1. ryangt

ryangt Yeni Üye

Beğenileri:
    32
    Ödül Puanları:
    0
    arkadaşlar malumunuz her zaman ev yemeği yemek mümkün değil, işyerinde çalışırken yada yemek yapmaya üşendiğimde kaçınılmaz son: yemeksepeti.

Ağır antreman yapan birisinin yemeksepeti'nden sipariş verirken ne tarz yemekler söylemesi doğrudur?

Malum orda bolca hamburger-pizza fast food tarzı şeyler var.. Aramızda hem diet yapıp hemde yemeksepetinden yiyecek söylemesi gerektiğinde özel tercih ettiği faydalı yemekler varsa paylaşabilirler mi?

(şunu yap bunu yap gibi cevaplar yerine, 'ben şu şekilde tercih ediyorum' denen cevaplar daha makbule geçer)

2. Danny Boy

Danny Boy Yeni Üye

Beğenileri:
    8.716
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Medical Laboratory Technician-Public Relations Spe
    Yer:
    İstanbul-Скопје-Београ&#1076
    eğer illaki yemek sepetindne söliceksen sebze yemekleri yada ızgara tavuk olabilir mesela ama ben işyerinde isem genelde

dietmfb.com yada diyetyemegi.com tarzı sitelerden sipariş veriyorum

ama yahu garanti bir yer söle dersende ben Rafinera sitesindne şaşma derim zaten benim ilk terciğim Rafinera oluyor her zaman. kız arkadaşımın üyeliği var buraya o olmuyor genelde evde e gelen menüyüde ben yerim o yüzden :)

Kara Kalem, Azi ve Despo bunu beğendi.
  3. MK #7

MK #7 Özel Üye

Beğenileri:
    1.522
    Ödül Puanları:
    123
    yemeksepeti ise tercihin wienerwald derim

Kara Kalem ve Azi bunu beğendi.
  4. Dexter_Morgan

Dexter_Morgan Üye

Beğenileri:
    665
    Ödül Puanları:
    123
    dietmfb süper site ya sporcu menüsüne baktım tam bize göre; çiğ badem,yulaf,et,muz vb..

izmirden sipariş edemiyoz sanırım. istanbulda geçerli herhalde.

fiyatları nasıldır acaba

5. bearyn

bearyn Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    13
    Bu iki siteyle ilgili biraz daha bilgi verebilir misin? Biraz baktım ama pek açıklayıcı değil gibi sitede yazanlar. Günün bütün öğünlerini içeren bi paket mi yolluyolar, kim yolluyor, hangi saat yolluyor, mikrodalga yemekleri mi biz mi ısıtıyoruz yani? Sadece İstanbul için mi?

6. Danny Boy

Danny Boy Yeni Üye

Beğenileri:
    8.716
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Medical Laboratory Technician-Public Relations Spe
    Yer:
    İstanbul-Скопје-Београ&#1076
    mantıkları oldukça basit bilgilerini yolluyorsunuz mesela kilom şu boyum şu ve şu sporu yapıyorum ve ek bazı bilgileride eklerseniz iyi olur mesela ben günlük şu kadar protein isterim gibi

beslenme uzmanı size en uygun menüyü hazırlar günlük olarak sabah pişirilir herşey paketlenir ve belirlediğinz adrese o saatte gelir kutu içinde 3-4 öğünlük yada uzman ne derse işte :)

mesela 1.öğün var sonra 2.öğün :) o şekilde yersiniz sizde :)

a fiyatları az tuzlu ama durumu iyi olanlar yada günde dışarda 2 sefer falan et yiyenlere uyucaktır :)

üyelik paketleri var zaten benım kız arkadaşım üye şu anda aylık ücretini ödüyor ama bende dün üyelik yaptım bilgilerimi yolladım yarın fiyat gelicek bana yazarım burdan da :)

malesef sanırım sadece istanbul var

bana göre eğer günde böle benim gibi 2-3 öğünü dışarda yiyen yada benim gibi mesela garip yemek zevkleriniz varsa mesela ben veganım en iyi yol bu . düğer türlü de zaten bundan çok gider oluyor :( zaten bu tarz hizmetler genelde günde min 2 öğünü dışarda yemek zorunda olan ve öğün başına 20-30 tl verenlere yarayan bir hizmet malesef

a birde çok pratik mesela hazır gün boyu yemekler elnizin altında oluyor :)

a birde evet bazı yemekleri ısıtmak gerek m.dalgada :)

fakat eğer belirtirseniz ısıtılmadan da yenebilen bir menü hazırlanıyormuş

Son düzenleme: 24 Nisan 2012

Sayfayı Paylaş