Yemek yemeye vakitim yok!!

Konusu 'Vücut Geliştirme & Fitness' forumundadır ve KomutanLogar tarafından 10 Ekim 2018 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 2 üye.
  1. KomutanLogar

KomutanLogar Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    18
    Özel bir okula gidiyorum akşam geç saatte çıkıyorum tenefüslerde 5-6 dk günlük 3700 kalori alıyordum şuan 1700 civarı alıyorum (1700 kalorinin çogunuda okuldan çıkınca midemi tamamen tıka basa doldurarak alıyorum)5kilo verdim 1ayda acilen toparlanmam lazım bulka girmek istiyorum ama çok yogunum ne yapabilirim ?
    --- Mesaj birleştirildi, 10 Ekim 2018 ---
    Agırlıklarımda abartılıcak bir düşüş yok 2.5 kilo falan düştü ama erimiş gibi hissediyorum 79 kiloyum şuan.

2. Despa

Despa Üye

Beğenileri:
    136
    Ödül Puanları:
    53
    Yer:
    Fransa
    Hocam bu sporda 1+ sene geçmişse bulk yapmadan gelişim istenilen gibi olmuyor (hayaller-hayatlara dönebiliyor verdiğin emeğe bakınca) ama fazla bir tecrüben yoksa illa bulk'la yapacaksın diye bir şey yok, hem yağ yakıp hemde kas yapabilirsin.

İlk ay fazla kilo vermenin sebebi büyük ihtimal su atmış olmandır. Önerim öğünlerini önceden hazırlayıp yanından götürmen, protein ihtiyacı için Protein Tozu alabilirsin.

Özellikle Clean Bulk bence definasyon'dan daha zordur(%12'lerin altına düşmeye çalışmak hariç :D ), sporun profesyonel tarafıyla ilgilenmiyorsan hayatını tümden eziyet hale getirme. Bu sporda en önemli şey DEVAMLILIK , devamlılık olmayınca diğerleri otomatik çöp oluyor, eğer diyetin senin devamlılığını bozuyorsa biraz diyetini boz.

3. KomutanLogar

KomutanLogar Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    18
    Teşekkürler clean bulk denicem artık yapabilirsem

Sayfayı Paylaş