Yemek Yeme Alışkanlığı

Konusu 'Yeni Başlayanlar Bölümü' forumundadır ve azad_57 tarafından 9 Kasım 2012 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 5 üye.
  1. azad_57

azad_57 Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    13
    Yer:
    İstanbul
    merhaba arkadaşlar ben 18 yasında 1.75 boyunda ve 48 kilo olan zayıf biriyim.2 gündür spor salonuna gidiyorum ama antremanlar 30, 45 dk arası gibi oluyor ama bu süre bana çok az geliyo.sizce normal mi yoksa ben mi abartıyorum. birde hiç yemek yeme alışkanlıgım yok yani bir yerden sonra tıkanıyorum ve yiyemiyorum mideme agrılar giriyor önerilerinizi bekliyorum tesekkürler

2. mehmetanil

mehmetanil Üye

Beğenileri:
    2.276
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    avukat
    Yer:
    Beşiktaş-İSTANBUL
    bu spor beslenme dınlenme ve antrenmandan olusan bır butundur. hepsını ıyı sekılde yapman lazım. forumu bol bol oku beslenme antrenman baslıklarını gezın.

azad_57 bunu beğendi.
  3. Hknn

Hknn Üye

Beğenileri:
    44
    Ödül Puanları:
    38
    Meslek:
    Ögrenci
    Yer:
    Mersin
    Bende spora 30-45 dk arası süre ile başladım.Git gide arttı belli bir süre sonra kardiyo + ağırlık yapmaya başladım sende zamanla geçersin merak etme.Ayrıca beslenme alışkanlığı edinmelisin.Bende üniversite zamanından gelen '' beslenmeme '' alışkanlığı vardı.Ne sabah kahvaltısı ne öğlen yemeği , eğer beslenirsem de dengesiz bir şekilde sağlıksız besleniyordum.Fakat şimdi çok şükür düzene soktum.Sende düzene sokarsan bu spordan verim alabilirsin.

azad_57 bunu beğendi.
  4. brhmcr

brhmcr Guest

idman suresi gayet guzel, ancak beslenmeyi duzelt verim almak istiyorsan.

5. Kauss

Kauss Üye

Beğenileri:
    1.421
    Ödül Puanları:
    123
    Beslenmeni arkadaşların dediği gibi düzeltmen gerekiyor. Büyük ihtimal günde 6 öğün yemiyorsundur. Ara öğünler ve ana öğünleri oturttuğun zaman emin ol beslenme sorunun ortadan kalkar. Tabi ki sağlıklı beslenme kısmını da unutmamak lazım.

İdman süresi gayet normal başlangıç seviyesinde bir sporcusun. Bunun yanında başlangıç seviyesinde olmasan da idmanın çok uzun sürmemesi gerekmekte

azad_57 ve mr_dblue bunu beğendi.
  6. mr_dblue

mr_dblue Üye

Beğenileri:
    1.363
    Ödül Puanları:
    123
    Evet brhmcr nin de dediği gibi idman süresi yeni başlayan birisi için güzel.Önemli olan idmanın ne kadar sürdüğü değil.Başlangıçta hareketlerin nizami yapılışını öğrenmek çok önemlidir.Zaten ileri aşamada da 1 saat içinde bitirilmeye çalışılıyor.Yani programlar buna göre hazırlanıyor.
    Başarılar.

azad_57, sthammer ve (silinen üye bunu beğendi.
  7. azad_57

azad_57 Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    13
    Yer:
    İstanbul
    teşekkürler arkadaşlar önerilerinizi dikkate alacağım galiba yavaş yavaş gelişme var ilk başladığımda 48.5 kiloydum (5 gün oldu başlayalı) bugün tartıldım yarım kilo almısım:) insan ister istemez seviniyo tekrar teşekkürler

Sayfayı Paylaş