Yemek Saklama Kabı Önerisi

Konusu 'Beslenme' forumundadır ve Heisenberg_ tarafından 6 Eylül 2016 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 4 üye.
  1. Heisenberg_

Heisenberg_ Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    3
    Gunluk kullanip memnun kaldiginiz bir marka var mi ? Hava almayacak ve mikrodalgaya da atilacak bir sey olursa cok iyi olur

2. HsynTR

HsynTR Üye

Beğenileri:
    5
    Ödül Puanları:
    8
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    Kayseri
    Okullar açılıyor benimde ihtiyacım vardı böyle bir konuya eline sağlık kardeşim :)

3. Ignorius

Ignorius Üye

Beğenileri:
    15
    Ödül Puanları:
    18
    Yer:
    İzmir
    Merhaba arkadaşlar, bu konuda google da arama yaptım ama ben de aradığım şeyi bulamdım.
    Protein içerikli öğünler hazırlayacağım ve bunlar normal ortamda bozuluyor. Dolayısıyla dolapta saklıyorum. O zaman da soğuk oluyor ve yenmiyor. Sonrasında ise çıkartıp mikrodalga da 2 dk ılık hale getirip öyle yiyiorum. ( Şu an kaplarımı her gün eve taşıyıp yıkıyorum)

İhtiyacım : Her öğün için tek kullanımlık, mikrodalgaya da atılabilecek kap bilen varsa ben de almak istiyorum. Yardımlarınızı bekliyoruz :)

Teşekkürler

4. respect2us.23

respect2us.23 Üye

Beğenileri:
    688
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    Diyetisyen
    Mikrodalgada ısıtılabilen FDA onaylı servis kapları var eğer ısıtıp tüketeceksen onları kullanabilirsin. Isıtmadan kullanılacaksa sağlıklı plastik dahi olsa plastik yerine cam kapları tercih etmek daha iyi olacaktır.

Sayfayı Paylaş