Yediğimiz dayaklar

Konusu 'Dertleşme' forumundadır ve B.B. King tarafından 2 Mart 2008 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 18 üye.
  1. jkdo

jkdo Üye

Beğenileri:
    113
    Ödül Puanları:
    53
    Meslek:
    Universite
    Yer:
    Denizli-ist
    babamdan yediim internet dayagi

crespo saolsun hatirlatti thums: orta 3 e gidiorum lgs ye hazirlanioz( tabi sozde) ben de bizim mahallede bi kafe var sabah 8 den aksam 4 e kadar oradayim arkadaslarla beraber oyun oynuoz multiplayer ama gunde 1 saat oynuom geri kalan zamanda bos masalarda millete eslik ediom.baskalarini izliorum fln.babam bana olum abartma bu isi hadi bi saat oyna gel ewde de bilgisayar var dedi en az 15-20 kez bende tamam baba diodum yine internete gidiodum
    hic unutmam birgun Half-Life oynuoruz tam bazukayi attim arkadasi vurdum omuzuma biri el atti baktim babam guluodu bana bakarak.bende zannettim adami vurdum die sevindi :) sonra beni bi kaldirdi bi samarladi kac kere dedim die 5-6 tekme tokat atti arkadaslarima da bakti ulan bidaha sizide gorim sizi de dovucem dedi sora kafeye parayi verdi bunu almiosun bidaha buraya dedi.zaten sonradan bi daha oraya 4 ay boyunca gidemedim.Ama o dayagi yemeseydim anadolu lisesi kazanamazdim nisanda dayak yedim anadolu lisesi kazandim ah bi de martta yeseydim belki fen lisesi kazanirdim :eek:

Son düzenleme: 10 Mart 2008
    Crespo bunu beğendi.
  2. sehzadecelik

sehzadecelik Üye

Beğenileri:
    142
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    Heryer
    ben klup içi musabakalarda hiç koruyucu kullanmadım sadece kuki taktım ama diğer musabakalarda mecbur kullanıyordum.klup içinde kullanmama sebebim sonuçta gerçek hayatta bir şey olacağı zaman koruyu kullanma sansımız yok tek koruyucun gene kendi vucudun bu yuzden hep vucudumu darbelere alıştırdım ve çok da iyi oldu taş gibi bir midem var... ve bir kavgada ilk hedefi midem yapanlar hayatlarının en büyük hatalarını yaptı çünkü pek çoğunun ikinci darbeyi vurma sansı olmadı.... :)

3. star_gate

star_gate Üye

Beğenileri:
    37
    Ödül Puanları:
    38
    Yer:
    izmir
    hiç unutamadığım dayaklarr:

1-orta okuldayken yok yere liseye giden büyük bi çocuk burnumu kırmıştı

2-bi kezde polis karakolunda iyi bi dayak yemiştim sarhoşluktan kaynaklı :))

3-evet bu en önemlisi askerlik yediğim dayağın haddi hesabı yok hepside boktan şeyler dolabın neden düzensiz- yatağını düzgün yapmamışsın-falan filan en çok da bu koyuyor insana keimseye bişi diyemiyosun ye dayağı otur aşağı bölük astsubayının şekeri çıkmış her önüne geleni tekme tokat yatırırdı....

4. Mestano

Mestano Yeni Üye

Beğenileri:
    368
    Ödül Puanları:
    0
    Babamdan bir fiske dahi yemedim ama yaşım büyüdükçe adam beni dövecekmiş gibi davranıyor:D şaka bir yana anamdan yedim 10 yaş altında bir kaç kez, Beşiktaş Lisesiyle kavgam olmuştu orada tek yumruk yedim ama çok sağlamdı Barbaros'ta aşağıya doğru bunları kovalarken şöyle bir etrafıma bakayım dedim, bir baktım aşağıya inmişiz ve bizden kimse yok, kalmışım onların arasında ama onlarda kaçtıkları için beni farketmediler, şöyle bir arkamı döneyim dedim, arkadan gelen yokuşun verdiği ivmeyle çeneme öyle bir geçirdiki nevrim döndü. Çok adam dövdüm, küçüklükten beri yaşım itibariyle kavgadan ayakta çıkan kişi oldum...

5. sharker739

sharker739 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Yaş 17. Ne bir kavga girişiminde bulundum,ne kavgaya karıştım. Aslında bu yaşlarda yaşamak gerek bende istiyorum bi tane ama fırsat çıkmıyo anadolu lisesi XD

6. Bench Press

Bench Press Üye

Beğenileri:
    77
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Özel güvenlik görevlisi
    Yer:
    İstanbul
    Okulda kollayanım olmadığı için çok itilip kakıldım ama hatırı sayılır bir dayak yediğim söylenemez. İlkokulda İstiklal Marşı töreninden sonra çıkış vakti 5 kişi sıkıştırmıştı. 1-2 tekmeyle atlatmıştım. Tekmeyi vuranın sıfatı aklımda. Kara listemde hala. Bir tane ayı vardı. O zaman bana göre ayıydı. Az çektirmedi adını küfürle andığımın serserisi. Adını bilmiyorum gerçi,üst sınıftaydı hergele. O da kara listemde. Ciddi olarak intikam planları yapıyorum. Dünya küçük tabi. :)
    Ha bir de ortaokulda konsere götürmüşlerdi. Burak Kut'un yeni meşhur olduğu seneydi galiba. Çocuğun biriyle itiştik. Adam değilmiş tabi. Gidip yanında başka bir çocukla geldi. 'Ha' demeden kafayı yemiştim. Düşük şiddetteydi tabi. Kaş açılmadı ama kızarıp biraz şişmişti. Dandik okullarda okudum uzun lafın kısası. :)

Son düzenleme: 9 Aralık 2009
    okaaan bunu beğendi.
  7. manhood

manhood Üye

Beğenileri:
    20
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    yok
    Yer:
    ankara
    bizim okulda kavga olmuyor ya ben çok ederim kavga yani hasar aldım çoğu kez ama suratıma yumruk yediimi hatırlamam yani genelde babam bile sırtıma karnıma tekme atar yani yüzüme diz atmaya çalıştı blok koydum :D yani hiç böle bi çocuktan dayak yemedim

8. Bench Press

Bench Press Üye

Beğenileri:
    77
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Özel güvenlik görevlisi
    Yer:
    İstanbul
    Polis Akademisi geldi aklıma. Tuckleberry'nin kayınpederi oğluyla boks yapardı evde hatırlarsanız. :)

9. manhood

manhood Üye

Beğenileri:
    20
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    yok
    Yer:
    ankara
    bazen babamda benimle yapıo ama öle vurmuo sadece hareket falan öğretio iişte kendimi korumamı istio ama sinilendimi girişio yani genelde tekme kullanır

10. okaaan

okaaan Yeni Üye

Beğenileri:
    420
    Ödül Puanları:
    0
    Hayatta en sevmediğim kişiler kim biliyormusunuz arkadaşlar tırstığı için kavga iyi bir şey değil çözüm değil diyen ve kavga eden adama vahşi geri kafalı diyen ancak kendi gücü yettiğini buluncada acımasızın kıralı olan bir anda sorununu kavgayla çözmeye çalışan iki yüzlü insanları sevmiyorum...

11. stapedius

stapedius Üye

Beğenileri:
    8
    Ödül Puanları:
    18
    Yer:
    mugla
    hayatta en iyi yaptıgım iştir dayak yemek o kadar guzel dayak yerimki vucudumda saglam kemik kalmadı dayak yerken salgılanan testesteronu seviyorum belkide
    lise son sınıfta yakın arkadaslarımdan birini 6 kişinin hırpaladıgını gormustum. battal gazi gibi uzerlerine atladım 2 kişiyi yıktım geri kalan 4 kişi beni oyle bir yıktıki ogun suratıma yedigim 40- 50 tekmeden biri elmacık kemigimi biri burnumu kırdı tam beni bırakıp tekrar arkadası ellerine aldılarki ayaga kalkıp ana avrat kufretmemle tekrar sırayı ben aldım bu sefer birinin kulagını ısırmayı basardımki digerlerinden tekrar tekmeler yumruklar gelmeye basladı kavga sona erdigimde ten rengim artık mordu dişlerimin arasında bi yumusaklık hissettim yere tukurdum kulak memesiymiş hala aklıma geldikce midem bulanır

12. Berkthagar

Berkthagar Üye

Beğenileri:
    282
    Ödül Puanları:
    0

helal olsun:)senin gibi bir kankam olsa hiç sıkılmam herhalde:)

13. mustafa088

mustafa088 Üye

Beğenileri:
    86
    Ödül Puanları:
    38
    bir ara spor salonunda bir çocuk ile laflaşmıştık çocuk dayanamadı laflarıma ana avrat küfür etti bana ve arkadaşlara spor salonunda ne kdr arkadaşım varsa ağız burun girdi çocukta sıfat kalmadı çocuğun yerinde olmak istemezdim çünkü nerdeyse ölüyordu dammble lar la giriyorduk çocuğa bizim arkadaş en sona halter kullansaydık keşke dedi :D

14. AxiboY

AxiboY Üye

Beğenileri:
    687
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    Hukuk
    Yer:
    Kocaeli
    şu zamana kadar ne adam gib idayak yedim nede kavga ettim kavga etmeyi pek sevmem şiddete karşıyım ama yapım gereği sessiz kalamıyorum cok karsıma cıktı ailemde kızıyo ama elimde değil bıçak cekip cüzfdanımı telefonumu isteyen oldu ama vermem benm olan biseyi niye başkasına vereym boksa gittim bi aralar ve bulundugum semtin en kötü yerlerinden birinde oturuyorum zamanında cok olay yaptık grup olarak ve suan tanımayan yoktr beni ama kavgayla işim olmaz gittiğim kavgalarda hep yaralamalar oldu ve belli bi yastan sonra hepsinin sacmalık oldugunu hissediyoruz en iisi ne dayak yiyin nede atın kimse için kendinizi küçük düşürmeyin kavga acizlerin işidir..

ercan41, AnkTıp92, Bench Press ve diğer 1 kişi bunu beğendiniz.
  15. TylerDurden

TylerDurden Üye

Beğenileri:
    6
    Ödül Puanları:
    0
    Geçen biri şamarı fena patlattı benden büyüktü çevreside genişti ki nedense öyle bir patlattiki gider gibi yapıp, ben karşılık vermedim ağrıdan :D

16. mustafa088

mustafa088 Üye

Beğenileri:
    86
    Ödül Puanları:
    38
    dün spor salonunda coleman ve arnold ile dalga geçen adama laf soktum adam feci halde dövdü beni şuanda kendimi biraz daha iyi hissediyorum arnold civardagezer armut fln diye garip garip konuşuyordu

17. umur35

umur35 Yeni Üye

Beğenileri:
    1.031
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    İzmir
    Saka herhalde ya.. :D
    Gecmıs olsun ne adamlar var.. duh

18. CrımınalBiceps

CrımınalBiceps Üye

Beğenileri:
    14
    Ödül Puanları:
    28
    bir ara spor salonunda bir çocuk ile laflaşmıştık çocuk dayanamadı laflarıma ana avrat küfür etti bana ve arkadaşlara spor salonunda ne kdr arkadaşım varsa ağız burun girdi çocukta sıfat kalmadı çocuğun yerinde olmak istemezdim çünkü nerdeyse ölüyordu dammble lar la giriyorduk çocuğa bizim arkadaş en sona halter kullansaydık keşke dedi :D

sen millete dalaşıyorsun habire ha:D antalyada yazlık var .bilirim oraları nerde spor salonun mustafa

dayakmı yediğim çok temiz dayaklar var:D:D
    Küçüklüğümden beri iri bir çocuktum ve hala öyleyim bide ayrı bir psikopatlık var üstümde ozmnlar nasıl olsa ölürsem çocugum daha cennete giderim diye
    alayına giriyorum daha 2.sınıftayım mahallede çocukların %90ını dövmüşümdür.Anneannemlerin asmalarını kopartıodu kekonun biri
    napıyorsun lan o.cocugu dememle yanındaki küçük kardeşinin tekme atması bir oldu onun tekmeyi yakaladım guard namına bişey olmayıncada abisi benim dudağa geçirdi kafayı of:D:D nasıl kanamıştı bu cocukluktu neysede en temiz dayağı 8de yedim

7de 6da deli gibi ders çalışmışım izmir fen diye konusuyor herkez umut ediyor.8dede knight oynaya oynaya bağımlı oldukmu hergün sokaklardayım knight oynıcam diye kapılara tekme atıyorum filan dehşet bağımlı olmuştum.
    Sokakta kala kala yağmurda hastalandım eve kapağı attım.keyif çatıodum evde zil çaldı veletler bağrışıolar abi kurtarbizi dövecekler 18yaşında adam gelio bende gerizekalı daha 8.sınıfsın ne işin var!! hiç unutmam kaptığım gibi
    büyük sinbad bıcağı indim aşşa 2tane çocuk sarışına ayak yaptım .sonrada bizim veletlere lan bunlar içinmi çağırdınız beni filan dedim.sonra koydum bıçağı yerine. gittim apartmana girecem hastayımda zaten burnumu çekip duruom.Yanındaki cocuk geldi kapının önüne gelsene lan buraya sen kime bıcak çekion diye.Senin bıçaksız beynine patlatırımmı öyle bişiler dedim seni onsuzda döverim dedim yakaladım çocuğu yakasından güya fırlatcam
    ulan halsizlikten çocuğun yakasını tutmamla pişman olmam bir oldu kollarımı kaldıracak gücü zor bulmuşum:D cocuk bir saydırmaya başladı bende psikopat vurdukça kafayı uzatıom vur lan vur diye anlıma geliodu bu zamana kadar gelenler şans eseri göz kenarına bir oturttu çocuk dünyam karardı kafayı çevirdim hemen:D30sn filan daha yumrukladı pes dedim artık çocugada suratım pert olmuştu sonuçta::D bundan sonra iyice psikopatlaştım otaboka adam dövmeye başladım millete saldırdım filan.Ne bakıyosun lan diyerek adam tokatlamalar :D OKSye 3hafta kala aklım başıma geldi gine bir anadolu lisesine gittik ama bu cocugun attığı dayak olmasa şimdiki kadar donanımlı olamazdım .Şuan ordu gelse hazırım kaybedecek birşeyim yok !!!kafa_

Sayfayı Paylaş