Yazın supplementsiz yağ yakım programı?

Konusu 'Yeni Başlayanlar Bölümü' forumundadır ve redlion999 tarafından 6 Mayıs 2012 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen kişi sayısı 1 user .
  1. redlion999

redlion999 Üye

Beğenileri:
    5
    Ödül Puanları:
    18
    Boy:1.70
    Kilo:84

1 senelik bir salon geçmişim var ancak sürekli ara verdiğimden verim alamadım.. Gittiğim sırada protein tozu-kreatin almıştım bu konulara az buçuk aşinayım..

Şimdiki amacım yazın akşamları boş olacağım ve bu zamanda güzel bir program uygulamak istiyorum..

Kullanmam gereken malzemeler bir sırt çantasını geçmezse sevinirim..(dumbell-yay vs)

Program dışında halı saha zıpkınla balık avı ve alabilirsem cross motosiklet var yani esas olmasa bile hafta içinde yapabileceğim sportif aktiviteler olacak. Gün içinde de iş yerinde sürekli ayakta olacağım yani programı yaptın yat yada bütün gün yattıktan sonra 1 saat çalış bırak yok..

Başlıkta supplementsiz yazdım çünkü özellikle protein tozu ciddi anlamda bana göre birşey değil.. Onu hazırlaması içmesi bir süre sonra baygınlık veriyor.. Derseniz ki 3 ay-6 ay kullan sonra bırak derseniz tamam uygularım ancak senelerce yapabileceğim birşey değil.. Vg hobi değil hayat felsefesi ancak ben vg den daha çok kendimle barışık sportif bir hayat istiyorum..

P90 programını duydum pek araştıramadım ancak bana uygun bir program mıdır?

Beslenme olarak marketten alıp evde hazırlaması 20dk yı geçmeyecek yemekler olursa daha mutlu olurum.. Evde yemek yapmasını isteyebileceğim biri yok çünkü..

sabah kahvaltımı yaparım.. En sorun öğlen olacak çünkü bir öğlen aram olmayacak.. Bunun için akşamdan hazırladığım sandviç tarzı yada etiform gibi şeyler yiyebilirim.. Akşam haşlama tavuk göğsü beni bekliyor olacak..Ekstra mangal yapma imkanım var haftada 3-4 kez.. Sürekli mangal yapmak sorun olur mu, olmazsa hangi etleri tercih etmeliyim? Birde sormak istediğim marketten alınabilecek en sağlıklı içecek hangisidir? Kola bağımlılığı olan biriyim ne yazık ki onun yerine başka birşey bulmalıyım.. Sıkılmadan içtiğim nestea ice tea var bu bir sorun yaratır mı bırakmalı mıyım? Kendi içeceğimi yapma imkanım sabah ve öğlen olmayacak ancak akşam halledebilirim bu yüzden marketten alınabilecek su dışındaki en sağlıklı içecek hangisidir?

Mutlaka almam gereken bir supplement var mıdır? Yağ yakıcı kullanmayı düşünüyorum bunun yanına birşey gerekli mi?

Elimden geldiğince gün içimi,yapabileceklerimi açıklamaya çalıştım.. Amacım göğüs-omuz-kanat yapmak değil sadece kas kaybetmeden yağ yakmak.. O yüzden sabahları 2-3 yumurtalı kahvaltılar yapmak istemiyorum..

Sayfayı Paylaş