Yazın ne yapıyım?

Konusu 'Yeni Başlayanlar Bölümü' forumundadır ve Hallil tarafından 30 Mayıs 2010 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 11 üye.
  1. Cidade de Deus

Cidade de Deus Üye

Beğenileri:
    1.717
    Ödül Puanları:
    123
    Yer:
    İstanbul
    haklısınızdır bende arkadasım boksa baslıyor ondan ogrendım ama 3 ay gıdıcekse boksa pek bırseye yaramaz onun yerıne zaten yaz ayı gıtsın kum gunes en ıyısı o

2. Kötü Çocuq

Kötü Çocuq Üye

Beğenileri:
    153
    Ödül Puanları:
    0
    Boksta müsabıklık en az 2 senelik eğitimten sonra verilir,ayrıca korumalıkla dövüşülür.Bu sporu doktorlar,milletvekilleri,mühendisler vs yapıyor.Onlarda suratlarına zarar gelmesini istemezler değil mi?Çok film izlemenin yan etkileri.Her boks yapanın sokaklarda deli gibi kavga eden vurduğunu indiren tipler olduğu sanılıyor.Bilmeden bu kadar basit konuşmayalım.Ben boksör değilim ama birgün yaparım diye araştırmıştım.Kimse dayak yemek için üstüne para vermez.Öğrenmek için verir.10-15 tanede maç yapar olur biter.O Maçlarda tvlerde ki filmlerdeki gibi olmaz hafif teknik.En azından ben böyle düşünüyorum bilmiyorum dediğim gibi boksör değilim.Bir boksör açıklama yaparsa sevinirim.

3. AmericanHistoryX

AmericanHistoryX Üye

Beğenileri:
    112
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Öğrenci.
    2 sene önce 6 ay kadar boks yaptım.. müsabıklık için 2 senelik eğitim alma gibi bi zorunluluk yok. Salonun sana lisans çıkarttığı zaman, seni istediği müsabakaya gönderebilir.. benim boksu bırakma sebebim de bu olmuştu.. henüz 18ime yeni basmıştım vede beni kendi sikletimde 18-35 yaş arasındaki türkiye turnuva elemelerine sokmak istemişlerdi. kabul etmeyip, bir sonraki seneye kadar hazırlanmak isteyincede salondan atılmıştım :) neyse bu konudaki ilk mesajımda da bahsettiğim gibi, boks da guard posizyonunu düzgün almak ve guard'ı düşürmemek çok önemli.. Yumruk atmaktan bile önemli diyebilirim.. Bu yüzdende ilk bir kaç hafta sadece ayna karşısında yürüyorsunuz.. bu yürüme ile ilgili şunu söyliyim, dinlemek için ip atlamayı tercih ediceğiniz bir şekilde yorucu bir yürüyüş.. Korumalıkta yukarıda yazdığım gibi sadece kulak kısmını kapatıyor..

Ekli Dosyalar:

4. ByMerdo

ByMerdo Yeni Üye

Beğenileri:
    4
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Hacker/Öğrenci/Spor/Parapsikoloji
    Yer:
    Balıkesir/Edremit
    Güçlü olmak istersen olursun...Vücut geliştirmiye falan gerek yok.Güçlü olmak içinde çalışmak lazım...Sadece çalışmak değil,yürek lazım...Kickboksa falan gitme,çünkü 1-2 ay gidince havalanırsın edersin olmaz...Yani,g.t kalkar bir süre gidince amaan canım benim dövemezler diye...Antrenmanlarınıda vücut için değilde,eğer güçlü olmak için yaparsan gerçekten güçlü olursun...Boy pos önemli değil,boyun yeterince iyi...Hepsini yaşadım orlara gitmek,işe yaramaz harbidende ya...

5. Cidade de Deus

Cidade de Deus Üye

Beğenileri:
    1.717
    Ödül Puanları:
    123
    Yer:
    İstanbul
    valla ben kucukken annem benı her spora yazdı
    karete
    yüzme
    kick box
    basketbol
    :D hepsine 1-2 ay devam ettım basketı 5 ay gıttım yuzmeyı 3 ay duzenlı olarak ama en zevklısı yuzmeydı suan evın burda olsa havuz gıderdık ama hıc bulamıyorum orta koye gıdıyorduk sabah 6 da orasıda kapandı.

6. Body06

Body06 Üye

Beğenileri:
    203
    Ödül Puanları:
    53
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    Ankara
    Daha öncede yazmıştım ama,uzun süreli yaparım diyorsan Teakwando,WT gibi sporlara gidebilirsin yada Muay Thai'yi tavsiye ederim... Hem savunma hem de saldırı açısından iyi branşlardır...Tabi Kickboks da sürekli devam edilirse teke tekte etkili iş görür...

7. Kötü Çocuq

Kötü Çocuq Üye

Beğenileri:
    153
    Ödül Puanları:
    0
    Bende Kötü Çocuq olarak sana şunları öneriyorum:1-Sosyallik,Kendinle barışık olma,ortam oluşturma,kültürlü olma,çok yönlü olma,karşı cinsle sağlıklı ilişkiler kurabilme,kendini ifade edibilme gibi nedenlerden ötürü Tango ve Tiyatro
    2-Spor olsun ama eğleneyip,zevk alayım,hayat biçimim olsun demek için Futbol oynamak veya Tenis oynamak
    3-Güçlü olayıp,Fiziğimde iyi olsun,Erkeğiz sonuçta Body Building.

Sen neleri yapıyorsun veya neleri yapmayı planlıyorsun diye sorarsan şuanda işlerim var çok zor bir dönemden geçiyorum ama ben yazdıklarımın hepsini yapmayı planlıyorum bir bölümünü zaten yapıyorum.

AmericanHistoryX bunu beğendi.

Sayfayı Paylaş