YARDIMLARINIZI BEKLİYORUM.

Konusu 'Beslenme' forumundadır ve bodyekrem tarafından 11 Ekim 2006 başlatılmıştır.

1. bodyekrem

bodyekrem Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    3 aydır body yapıyorum. Yaşım 22. Kilom 67. Kol 35. Bel 80. Yağ oranımın fazla olduğunu düşünüyorum. göbek bölgesinde az miktarda yağlanma var. Bu da karın kaslarımın görünmesini engelliyor.
    Beslenme konusunda da sabahları 1 bardak süt, peynir , bal , pekmez, ve biraz ekmek yiyorum. Öğlen şirketde ne çıkarsa. Akşamlarıda genelde protein ağırlık besinler seçmeye çalışıyorum. Çalıştığım için ara öğün olarak pek bişey yiyemiyorum. Ben vücudundaki az miktardaki yağlardan kurtulmak ve onların yerini kasla doldurmak istiyorum. Öle çok hacimli olmak da istemiyorum. Vücut hatlarım ortaya çıksın yeterli benim için. Sizin tavsiyeleriniz nelerdir bu konuda.

2. CURL

CURL Yeni Üye

Beğenileri:
    9
    Ödül Puanları:
    0
    Ah kardeşim ahh! Bu spora ilk merak salanlar 3 ayda kendini süperman olacak sanıyor. Merak etme istesen de oyle aşırı kaslanmak zor.

Sorununa gelirsek. Bu işler ekmek, bal, süt, pekmezle olacak işler değil. Kaliteli besin nedir? Hangi karbonhidratlar vücuta nasıl etki yapar? Kaliteli protein nedir? Günde ne kadar alman gerekir? Kardiyo nedir? Düzenli yağ kaybı için nasıl kardiyo yapılmaı? gibi soruların cevaplarını araman lazım.

Ama bu soruların cevaplarını tek bir başlık altında direk vermek zor. Sen önce kardiyo'yu bir öğren. Ondan sonra da kalori hesabını ve kaliteli besin çeşitlerini. Bak yukarda Arama yazıyor. Ona bi zahmet tıklat.

Sayfayı Paylaş